slide foto

Poświąteczne spalanie kalorii, a jednocześnie pomoc innym! To podstawowe założenie „Biegu bez medalu”, który odbędzie się już w najbliższy weekend, 2 kwietnia o godz. 11.00 we Wrocławiu w Parku Wschodnim. Mimo, iż organizatorzy nie przewidzieli medali ani pakietów startowych – wszystko po to, aby uzbierana kwota była jak najwyższa bez zbędnych dodatkowych kosztów, ponieważ cały dochód przeznaczony będzie na zakup specjalistycznych wózków dla dwóch nieuleczalnie chorych dziewczynek - Darii i Oliwii Nowak.


Nie zabraknie nagród, które zostaną rozlosowane wśród wszystkich uczestników, którzy przekroczą metą (dzięki partnerom biegu), a wśród nich będzie: voucher na wynajem samochodu na weekend, tablet Galaxy tab2, vouchery na bezpłatne wejścia na basen oraz korty do squasha, czy karnety na bezpłatne jazdy cartingami. Pula samych nagród przekracza kwotę dwóch tysięcy złotych.

trasa

„Bieg bez medalu” to wydarzenie, na którym nie może zabraknąć żadnego fana tego pięknego sportu! Biegniemy nie dla miejsca na podium, nagrody czy dla pobicia życiowego rekordu, lecz aby wspomóc cel charytatywny, zatem nie może Cię tak zabraknąć! Im nas więcej, tym większa szansa na uzbieranie potrzebnej kwoty.
„Bieg bez medalu” odbędzie się na terenie Parku Wschodniego we Wrocławiu 2 kwietnia o godzinie 11.00. Jesteś dopiero początkującym biegaczem i boisz się czy dasz radę? Nie ma się czego obawiać! Organizatorzy przewidzieli 3 różne warianty odległości do wyboru – 3, 6 lub 9 km, a każdy uczestnik przed startem deklaruje dystans, w jakim chce pobiec. Nie zwlekaj - przyjdź i pomóż!
Zapisy dostępne na stronie wydarzenia: www.biegbezmedalu.pl

facebook

pomiar czasu

rekordy pro run

kalkulatory biegowe

News - pozostałe

#1 Lifestyle - Zimowy Must-Have

  Zimowa pora wcale nie musi kojarzyć się z fatalnymi warunkami atmosferycznymi, przygnębien...

Pilates dla biegaczy

Czy wiesz, że "siła napędowa" u biegaczy powinna wychodzić z korpusu, a nie nóg? Czy wiesz, że moż...

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY?

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY? Na dobre wystartowały treningi przygotowujące naszyc...

6 urodziny Pro-Run

Potwierdzamy i zapraszamy na 6 urodziny Pro-Run. Realizujemy rzucony na treningu pomysł czyli rejs...

Rozpoczynamy sezon 2017/2018. Zapraszamy!

    Sezon 2017/2018 – ZACZYNAMY! Już w najbliższą niedziele o godz. 9.00 na Stadionie...

Medal korony gór polskich

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

News - zawody

Medal BTW 2017

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

30 km - Wyniki 16.07.2017

Wyniki biegu dostępne będą na stronie DATASPORT (obecnie są prowadzone prace na serwerze i nie mam...

Letnia Trzydziestka 2017

Ruszyły zapisy na nasz lipcowy sprawdzian na dystansie 30 km. Ponownie można będzie sprawdzić swoj...

Biuro zawodów również w piątek

Już w piątek otwieramy biuro zawodów na bieg w Siechnicach w sklepie sportowym Decatchlon Bielany ...

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny jest bardzo ważny również po zawodach, tym razem serwujemy grochówkę w wersj...

Organizacja w Siechnicach

  W Siechnicach zapowiada się ponad pięciuset startujących, a wraz z nimi zapewne kibice. Aby ...