poprowadzimy cie

Podczas tegorocznego maratonu poprowadzimy cię do mety razem z Garmin24.pl. Zobacz z kim i w jakim czasie możesz ukończyć bieg 18 czerwca.

Czas Imię i Nazwisko informacje
3:00 Mateusz Stachura  
3:15 Jarosław Oleniak  

benek

Beniamin Buszewski

 
3:30

Marcin wojewodzki

Marcin Wojewódzki

Mam 23 lata a biegam od 2014 roku. Nie należę do żadnego klubu biegowego, jestem sam sobie prezesem dietetykiem i trenerem. Życiówki : Maraton- 3:09:45 (37 PZU Maraton Warszawski) Półmaraton- 1:26:22 (II PZU Cracovia Półmaraton Królewski ). W bieganiu kieruje się dwoma zasadami: nie ma złej pogody, są słabe charaktery oraz pot krew i łzy na treningu dają sukces podczas zawodów.

grzegorz zajac

Grzegorz Zając

Na koncie mam już 6 maratonów (do Półmaratonu Wr. powinienem mieć już 7) i 5 półmaratonów. To będzie mój debiut jako pacemaker. Biegać zacząłem razem z programem ITMZM 2012. W ramach urozmaicenia zacząłem szukać kolejnych wyzwań - w zeszłym roku zacząłem uprawiać Triathlon co w tym również kontynuuję. A teraz chcę pomóc innym osiągnąć swoje cele jako pacemaker :)
Łukasz Śmigiel  
Dariusz Kalisz  
Michał Łojko  
1.50

soczomski

Grzegorz Soczomski

Do tej pory prowadziłem grupy w dwóch półmaratonach (Wrocław oraz Świdnica) oraz na wrocławskim maratonie. Wybieram czasy, w których czuję się bardzo swobodnie i mogę biec w tempie (dla mnie) konwersacyjnym.

malwina jachowicz

Malwina Jachowicz

Jestem Malwa i też uwielbiam biegać jak Wy. Uwielbiam też góry. Biegam od 5 lat z czego 3 lata głównie w górach, choć asfaltować też mi się czasem zdarza. Mam wielką nadzieję, że w trakcie prowadzenia grupy na 1.50, uśmiech nie zniknie Wam z twarzyczek i milo będziecie wspominać ten czas spędzony razem ze mną! Niech asfalt wygładza się pod Waszymi stopami!

hubert

Hubert Multana

Cześć, nazywam się Hubert i pochodzę z Krakowa, mam 26 lat. W czasie wolnym od biegania pracuję w korporacji. Posiadam doświadczenie pacemeakera w trudnym półmaratonie w Wieliczce a także wielokrotnie prowadziłem znajomych na półmaratonach w Krakowie.

marcin chorzepa

Marcin Chorzępa

 
2.00 Marcin Syperek  

lewandowski

Jerzy Lewandowski

Pochodzę z Piły, mieszkam obecnie w Łodzi i jestem żołnierzem z Wrocławia. Biegam od 2013 roku. Mam 2 Korony Półmaratonów i biegnąc we Wrocławiu mam zamiar już mieć trzecią, bo Wrocławski Półmaraton będzie wg moich planów moim szóstym startem w tym roku. Moją życiówka to 1:51:47, więc pobiegnięcie na 2:00:00 będzie wykonane ze spokojem i z ręką na pulsie. Jak dotąd tylko 1 raz byłem pacemakerem - ale do czerwca jeszcze sporo czasu. 

tryk

Sebastian Tryk

Przebiegnięte kilkanaście maratonów i jeszcze więcej półmaratonów z najlepszym wynikiem - 1:35. Pasjonat biegów górskich i ultramaratonów. Pierwszy raz w roli pacemakera, preferuje stałe tempo w całym biegu.

magda lowicka

Magdalena Łowicka

 
2.10 Przemek Nawrocki  
Piotr Mazur  

Basia G

Barbara Grzelczak

Będę miała przyjemność poprowadzić ludzi na 2.10. Będzie to mój "pierwszy raz" w takiej roli, także zobaczymy. Mam nadzieję na dobrą zabawę dla wszystkich. 
   
2.20

pawel glowka

Paweł Główka

W maju miną 3 lata od momentu kiedy zacząłem biegać, natomiast prowadzenie na czas 2h20min na Nocnym Półmaratonie we Wrocławiu będzie moim pierwszym tego typu zadaniem! Już teraz mogę zapewnić, że dam z siebie wszystko aby ten cel zrealizować! Widzimy się 18 czerwca na trasie! Pozdrawiam i do zobaczenia!

pawlak

Katarzyna Pawlak

 

Biegam czwarty rok intensywnie, wcześniej rekreacyjnie dla dobrego sampoczucia. W najbliższym Nocnym będę debiutować jako "zając" i bardzo się cieszę na tę nową przygodę biegową i będzie mi bardzo miło poprowadzić biegaczy i siebie do mety.

Piotr Pietraszek

 
2.30    
   

joanna skrzynkowska

Joanna Skrzynkowska

Weganka, początkująca triatlonistka, szczęśliwa żona i mama trójki dzieci. W ubiegłym roku zdobyłam Koronę Maratonów Polskich. W kwietniu poprowadzę z mężem grupę na 5:00 w Maratonie Łódzkim, a w maju w Półmaratonie Opolskim na 2:10. 

Krzysztof Znamirowski

Krzysztof Znamirowski

Biega czwarty rok intensywnie, wcześniej rekreacyjnie. Na koncie ukończonych około kilkudziesięciu biegów ulicznych na różnych dystansach w tym 2 maratony w 2015, oraz zdobycie   Korony Półmaratonów Polskich 2015. Obecnie walczy o Koronę Maratonów Polskich. Przebiegł dwa nocne Półmaratony Wrocławskie z wyjątkiem „pierwszego”, podczas którego pracował na wozie transmisyjnym Radia Wrocław.
2.40 Roman Modrzejewski  

Maja Sokolowska

Maja Sokołowska

Night Runnerka pełną gębą i całym sercem, instruktorka lekkiej atletyki, była sprinterka, która po wieloletniej przygodzie kolce, tartan i płotki zamieniła na uklepywanie kilometrów :) Zapraszam do mojej grupy, zapewniam multum motywacji, wsparcia, równe tempo, i postaram się za dużo nie gadać:) Do zobaczenia na starcie!"

2.50    

 

Metodą Gallowaya:

2.45

piotr skrzynkowski

Piotr Skrzynkowski

Jestem początkującym triatlonistą i morsem z kilkukrotnym doświadczeniem w prowadzeniu na czas. Interesuję się metodami treningu i dietą (weganin). Najczęściej biegam w sandałach Dwukrotnie prowadziłem grupę marszobiegiem (metodą Jeffa Gallowaya) na czasy 4:45 w maratonach Kraków i Wrocław. Od czasu rozpoczęcia przygody ze sportem zrzuciłem już prawie 50 kg. Pasję do aktywności fizycznych mam szczęście dzielić z żoną i tróją dzieci. 

 

facebook

pomiar czasu

rekordy pro run

kalkulatory biegowe

News - pozostałe

#1 Lifestyle - Zimowy Must-Have

  Zimowa pora wcale nie musi kojarzyć się z fatalnymi warunkami atmosferycznymi, przygnębien...

Pilates dla biegaczy

Czy wiesz, że "siła napędowa" u biegaczy powinna wychodzić z korpusu, a nie nóg? Czy wiesz, że moż...

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY?

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY? Na dobre wystartowały treningi przygotowujące naszyc...

6 urodziny Pro-Run

Potwierdzamy i zapraszamy na 6 urodziny Pro-Run. Realizujemy rzucony na treningu pomysł czyli rejs...

Rozpoczynamy sezon 2017/2018. Zapraszamy!

    Sezon 2017/2018 – ZACZYNAMY! Już w najbliższą niedziele o godz. 9.00 na Stadionie...

Medal korony gór polskich

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

News - zawody

Medal BTW 2017

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

30 km - Wyniki 16.07.2017

Wyniki biegu dostępne będą na stronie DATASPORT (obecnie są prowadzone prace na serwerze i nie mam...

Letnia Trzydziestka 2017

Ruszyły zapisy na nasz lipcowy sprawdzian na dystansie 30 km. Ponownie można będzie sprawdzić swoj...

Biuro zawodów również w piątek

Już w piątek otwieramy biuro zawodów na bieg w Siechnicach w sklepie sportowym Decatchlon Bielany ...

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny jest bardzo ważny również po zawodach, tym razem serwujemy grochówkę w wersj...

Organizacja w Siechnicach

  W Siechnicach zapowiada się ponad pięciuset startujących, a wraz z nimi zapewne kibice. Aby ...