cmok

Jeśli ktoś ciekawy historii, zagłębił się w opis dziejów Siechnic, przeczytać może, że sama nazwa pamięta czasy Henryka III Białego, a swe źródło ma w rodzie Ciecha, którego starosłowińskie znaczenie to RADOŚĆ. Tą radość można w Siechnicach poczuć na wiele sposobów, ale w ten wyjątkowy, bliski biegaczom już 04.czerwca o godz. 14.00 podczas VII Biegu o Puchar Burmistrza. Biegaj w Siechnicach rozpoczyna także Grand Prix Powiatu Wrocławskiego 2016. W jego ramach odbędą się ponownie 3 biegi: Biega w Siechnicach, Bielański Bieg Rodzinny i Długa Dyszka w Długołęce, które łączy doddatkowo nasza stowarzyszeniowa rywalizacja. Więcej informacji o samym GP otrzymacie w następnych postach. 

 

 

Rok 2016 będzie rokiem nowości.  Biegową imprezę w Siechnicach rozpoczniemy rozgrzewką na świeżym tartanie nowego Stadionu Lekkoatletycznego, gdzie będzie się mieściło także Biuro Zawodów. Do głównego biegu na 10 km dołączy bieg na 5 km. A dla najmłodszych poza Biegiem Krasnala będzie można pobiec na 400m. Każda impreza biegowa to czas dla całej rodziny. Dlatego odbędzie się również Sztafeta Prorodzinna, w której będę mogli wziąść udział rodzice, dzieci, dziadkowie, znajomi, sąsiedzi ... i w drużynach 2 dorosłych i 2 dzieci powalczyć o  miano najlepszej. 

Poza medalami dla wszystkich uczestników biegów głównych i pucharami dla zwycięzców, otrzymacie także na pamiatkę poraz pierwszy w historii biegu koszulkę. Jej projekt przedstawimy Wam w najbliższym czasie. 

Na koniec dnia obfitującego w wrażenia biegowe, będzie można pobawić sie na koncercie Zakopower.

Zapraszamy do zapisów i na stronę biegu link do strony biegu Życzymy Wam, aby cyfra 7 okazała się dla wszystkich wyjątkowo szczęśliwa i była pięknym połączeniem pasji biegania, radości jej przeżywania i życiówek !  A przede wszystkim mocnym sprawdzeniem siebie przed 4. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonem.  

 

siechnice 1 puchary

 

 

facebook

pomiar czasu

rekordy pro run

kalkulatory biegowe

News - pozostałe

#1 Lifestyle - Zimowy Must-Have

  Zimowa pora wcale nie musi kojarzyć się z fatalnymi warunkami atmosferycznymi, przygnębien...

Pilates dla biegaczy

Czy wiesz, że "siła napędowa" u biegaczy powinna wychodzić z korpusu, a nie nóg? Czy wiesz, że moż...

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY?

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY? Na dobre wystartowały treningi przygotowujące naszyc...

6 urodziny Pro-Run

Potwierdzamy i zapraszamy na 6 urodziny Pro-Run. Realizujemy rzucony na treningu pomysł czyli rejs...

Rozpoczynamy sezon 2017/2018. Zapraszamy!

    Sezon 2017/2018 – ZACZYNAMY! Już w najbliższą niedziele o godz. 9.00 na Stadionie...

Medal korony gór polskich

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

News - zawody

Medal BTW 2017

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

30 km - Wyniki 16.07.2017

Wyniki biegu dostępne będą na stronie DATASPORT (obecnie są prowadzone prace na serwerze i nie mam...

Letnia Trzydziestka 2017

Ruszyły zapisy na nasz lipcowy sprawdzian na dystansie 30 km. Ponownie można będzie sprawdzić swoj...

Biuro zawodów również w piątek

Już w piątek otwieramy biuro zawodów na bieg w Siechnicach w sklepie sportowym Decatchlon Bielany ...

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny jest bardzo ważny również po zawodach, tym razem serwujemy grochówkę w wersj...

Organizacja w Siechnicach

  W Siechnicach zapowiada się ponad pięciuset startujących, a wraz z nimi zapewne kibice. Aby ...