tu europa ubezpieczenie nnw sport

Informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z Towarzystwem Ubezpieczeń Europa S.A. w zakresie ubezpieczenia dla sportowców. TU Europa już od 20 lat tworzy wyspecjalizowane ubezpieczenia dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Na naszych imprezach możesz skorzystać z dwóch typów ubezpieczeń- NNW oraz kosztów rezygnacji z udziału w biegu.

NNW

Ubezpieczenie NNW zapewni Ci świadczenie na wypadek nieszczęśliwego wypadku oraz świadczenie wypłacane rodzinie na wypadek śmierci. Nieszczęśliwym wypadkiem może być przykładowo zerwanie więzadła czy złamanie nogi, które może przytrafić się każdej aktywnej osobie, nawet jeśli uprawia sport amatorsko i tylko dla przyjemności. Warto, abyś miał poczucie bezpieczeństwa, że w razie wypadku świadczenie pieniężne umożliwi Ci podjęcie efektywnego leczenia i rekonwalescencji, dzięki czemu będziesz mógł szybciej powrócić do aktywności. Ze szczegółami ubezpieczenia możesz zapoznać się w regulaminach każdego biegu, na których będzie możliwość jego zakupienia. Koszt ubezpieczenia to 5 zł.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy

Zapisując się na zawody sportowe, często nawet na kilka miesięcy przed ich rozpoczęciem, ponosisz koszty opłat startowych, które niejednokrotnie są wysokie. Na pewno zastanawiasz się, czy do czasu startu nie wydarzy się sytuacja losowa, która wykluczy Cię z zawodów i szansy na powalczenie o nową życiówkę. Kupując ubezpieczenie kosztów rezygnacji jesteś chroniony od dnia zakupu aż do dnia zawodów sportowych. Możesz oczekiwać, że w razie niespodziewanych sytuacji, takich jak kontuzja, nagła choroba Twoja i Twoich bliskich, szkoda spowodowana zdarzeniem losowym czy kradzież Twojego mienia otrzymasz zwrot poniesionych wydatków za opłatę startową. Maksymalny wysokość zwrotu to aż 1 500 zł. Kup ubezpieczenie i zapisuj się na imprezy sportowe bez obaw o przyszłość. Koszt ubezpieczenia to 5zł (10% opłaty startowej oraz opłaty mnipulacyjne).

Oto pełna treść i regulamin ubezpieczenia: POBIERZ

Oba ubezpieczenia możesz wybrać w każdej chwili już będąc zapisanym na któryś z naszych biegów oraz w momencie zapisywania się. Koszt ubezpieczenia będzie automatycznie dodawany do płatności Dot Pay. Jeżeli ktoś będzie wykonywał tradycyjny przelew na numer konta z regulaminu to opłatę startową należy powiększyć odpowiednio koszt ubezpieczenia.

NNW Sport na www.tueuropa.pl i opcje dodatkowe

NNW Sport to multidyscyplinarne ubezpieczenie obowiązujące na całym świecie i przeznaczone nie tylko dla uprawiających sport amatorów, ale też zawodowców i wyczynowców. Jego dużą zaletą jest możliwość samodzielnego wyboru okresu korzystania z ochrony, w zależności od potrzeb, przez cały rok, jeden sezon lub tylko jednorazowo podczas imprezy sportowej.

Pakiet standardowy (świadczenie w razie nieszczęśliwego wypadku oraz śmierci) możesz rozszerzyć o wiele opcji dodatkowych, takich jak:

  • ubezpieczenie kosztów rezygnacji z uczestnictwa w imprezach masowych. Zapisując się na zawody ponosisz koszty opłat startowych, a różne wypadki losowe mogą Ci uniemożliwić wzięcie udziału w imprezie. Kupując ubezpieczenie możesz oczekiwać, że w razie takich sytuacji otrzymasz zwrot poniesionych wydatków,
  • ubezpieczenie OC, które chroni Cię przed roszczeniami osób, którym zdarzyło Ci się wyrządzić szkodę, przykładowo uszkadzając komuś nogę podczas gry w piłkę nożną, czy powodując zderzenie na stoku narciarskim,
  • ubezpieczenie sprzętu sportowego, z którego korzystasz oraz kosztów jego wypożyczenia, gdy wypadek lub nagłe zachorowanie uniemożliwią skorzystanie z niego,
  • dzienne świadczenie szpitalne,
  • zwrot kosztów rehabilitacji,
  • zwrot kosztów ratownictwa,
  • zwrot kosztów leczenia.

NNW Sport możesz kupić na stronie www.tueuropa.pl. Jest to jedyne na rynku ubezpieczenie, które pozwala na łączenie ochrony zdrowia i sprzętu sportowca w polisie indywidualnej. Nieważne, jaki sport uprawiasz, ani czy trenujesz amatorsko czy profesjonalnie- NNW Sport jest dla Ciebie.

 

NNW Sport ulotka

facebook

pomiar czasu

rekordy pro run

kalkulatory biegowe

News - pozostałe

#1 Lifestyle - Zimowy Must-Have

  Zimowa pora wcale nie musi kojarzyć się z fatalnymi warunkami atmosferycznymi, przygnębien...

Pilates dla biegaczy

Czy wiesz, że "siła napędowa" u biegaczy powinna wychodzić z korpusu, a nie nóg? Czy wiesz, że moż...

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY?

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY? Na dobre wystartowały treningi przygotowujące naszyc...

6 urodziny Pro-Run

Potwierdzamy i zapraszamy na 6 urodziny Pro-Run. Realizujemy rzucony na treningu pomysł czyli rejs...

Rozpoczynamy sezon 2017/2018. Zapraszamy!

    Sezon 2017/2018 – ZACZYNAMY! Już w najbliższą niedziele o godz. 9.00 na Stadionie...

Medal korony gór polskich

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

News - zawody

Medal BTW 2017

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

30 km - Wyniki 16.07.2017

Wyniki biegu dostępne będą na stronie DATASPORT (obecnie są prowadzone prace na serwerze i nie mam...

Letnia Trzydziestka 2017

Ruszyły zapisy na nasz lipcowy sprawdzian na dystansie 30 km. Ponownie można będzie sprawdzić swoj...

Biuro zawodów również w piątek

Już w piątek otwieramy biuro zawodów na bieg w Siechnicach w sklepie sportowym Decatchlon Bielany ...

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny jest bardzo ważny również po zawodach, tym razem serwujemy grochówkę w wersj...

Organizacja w Siechnicach

  W Siechnicach zapowiada się ponad pięciuset startujących, a wraz z nimi zapewne kibice. Aby ...