treningi indywidualne 

Wsłuchując się w potrzeby biegaczy Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław od lipca stwarza nową możliwość treningu i rozwoju biegowego. Od najbliższego miesiąca będzie można trenować w Pro-Run zarówno grupowo jak dotychczas ale też i indywidualnie.

Obecnie biegamy w dwóch grupach: maratońskiej oraz 10 km. Natomiast od października ponownie uruchomimy grupę początkującą. Nasze zajęcia odbywają się na Stadionie Olimpijskim we czwartek o 18.00 oraz w niedzielę o 9:00. Do dyspozycji uczestników poza trenerami prowadzącymi są szatnie z natryskami oraz potrzebny sprzęt sportowy. Całość działań opiera się na składkach członkowskich wysokości 30 zł miesięcznie lub poprzez karty: Benefit (w przypadku zajęć Nordic Walking), OK System, Fit Profit. Pomimo naszych starań nadal jest to trening grupowy, który nie wszystkich satysfakcjonuje.

Dla tych, wszystkich, którzy chcą spersonalizować swój plan treningowy, gdyż potrzebują innej intensywności treningowej, właśnie wracają po kontuzji bądź ich cele treningowe są zdecydowanie inne niż obecnych grup treningowych - zapraszamy na konsultacje z trenerem po którym zostanie stworzony indywidualny plan treningowy. Koszt miesięcznego planu treningowego konsultowanego indywidualnie z trenerem to 150 zł. W ramach współpracy gwarantujemy test wydolności fizycznej z pomiarem kwasu mlekowego.

Dodatkowo wszyscy, którzy potrzebują personalnych konsultacji treningowych aby zdiagnozować i ulepszyć specyfikę własnej techniki biegowej, dostrze

 

c swoje mocne i słabe strony a czasami, precyzyjnie popracować i zrozumieć logikę rozgrzewki i rozciągania albo też tylko nadać tempo podczas realizacji zadań treningowych - zapraszamy na indywidualne spotkanie z trenerami Stowarzyszenia Pro-Run Wrocław. Koszt treningu indywidualnego to 80 zł.

Nasza propozycja jest skierowana do klasycznych biegaczy jaki i pasjonatów biegów przeszkodowych. W ramach współpracy oferujemy pomiar kwasu mlekowego, który można wykorzystać np. do wyznaczania progów tlenowych czy też weryfikacji progresu treningowego.
Napisz i umów się na spotkanie z naszymi trenerami:

 • Jola Krężel - bieganie - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Ewa Wcisło - bieganie - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Witek Wierzbicki - biegi przeszkodowe - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Grzegorz Wcisło - bieganie - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Bartłomiej Przedwojewski - bieganie - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Jacek Urbanowicz - bieganie - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Oczywiście wszystkich Prorunowiczów, bądź tych, którzy chcą z nami trenować w "stadzie" zapraszamy niezmiennie od 5 lat na treningi grupy:

 • maratońskiej
 • 10 km
 • przeszkodowej

 

Informacje

Trenerzy Nasze zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy z doświadczeniem zarówno biegania amatorskiego jak i wyczynowego. Poznaj ich wszystkich.
Oferta Treningi grupowe - miesięczna składka 30 zł Treningi indywidualne - miesięczna składka 150 zł
- treningi dwa razy w tygodniu czwartek 18.00, niedziela 9.00 - treningi dwa razy w tygodniu czwartek 18.00, niedziela 9.00
- trzy grupy treningowe do wyboru: maratońska, 10 km, przeszkodowa - indywidualny plan treningowy konsultowany z trenerem
- internetowy plan treningowy dla każdej grupy - spotkanie z trenerem w celu omówienia realizacji planu treningów
- trener na każdym treningu - konsultacje telefoniczne i mailowe
- do dyspozycji szatnia z natryskiem

- test wydolności fizycznej z pomiarem kwasu mlekowego

  - możliwość indywidualnych spotkań treningowych z trenerem - koszt 80 zł
Wszystkich wrocławskich biegaczy zapraszamy również na treningi indywidualne z wykorzystaniem urządzenia do pomiaru zakwaszenia w organizmie.
Info Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Newsletter Polecamy zapisanie się do naszego newslettera.
Składki
 • Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław
 • ul. Dawida 26/9
 • 50-527 Wrocław
 • Nr. konta Pro-Run: 72 1050 1575 1000 0090 3008 4827
 • Tytuł: Imię, Nazwisko, miesiąc

treningi pro run all

facebook

pomiar czasu

rekordy pro run

kalkulatory biegowe

News - pozostałe

#1 Lifestyle - Zimowy Must-Have

  Zimowa pora wcale nie musi kojarzyć się z fatalnymi warunkami atmosferycznymi, przygnębien...

Pilates dla biegaczy

Czy wiesz, że "siła napędowa" u biegaczy powinna wychodzić z korpusu, a nie nóg? Czy wiesz, że moż...

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY?

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY? Na dobre wystartowały treningi przygotowujące naszyc...

6 urodziny Pro-Run

Potwierdzamy i zapraszamy na 6 urodziny Pro-Run. Realizujemy rzucony na treningu pomysł czyli rejs...

Rozpoczynamy sezon 2017/2018. Zapraszamy!

    Sezon 2017/2018 – ZACZYNAMY! Już w najbliższą niedziele o godz. 9.00 na Stadionie...

Medal korony gór polskich

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

News - zawody

Medal BTW 2017

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

30 km - Wyniki 16.07.2017

Wyniki biegu dostępne będą na stronie DATASPORT (obecnie są prowadzone prace na serwerze i nie mam...

Letnia Trzydziestka 2017

Ruszyły zapisy na nasz lipcowy sprawdzian na dystansie 30 km. Ponownie można będzie sprawdzić swoj...

Biuro zawodów również w piątek

Już w piątek otwieramy biuro zawodów na bieg w Siechnicach w sklepie sportowym Decatchlon Bielany ...

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny jest bardzo ważny również po zawodach, tym razem serwujemy grochówkę w wersj...

Organizacja w Siechnicach

  W Siechnicach zapowiada się ponad pięciuset startujących, a wraz z nimi zapewne kibice. Aby ...