poprowadzimy cie

Podczas tegorocznego maratonu poprowadzimy cię do mety razem z Garmin24.pl. Zobacz z kim i w jakim czasie możesz ukończyć bieg.

Czas Imię i Nazwisko informacje
2:59

Mateusz Stachura

Mateusz Stachura, rozpoczał bieganie aby zbic kilka kilogramów.Ukończył stiudia AWF i jest Nauczycielem czynnie pracującym w zawodzie. Obecnie biega maratony i startuje w triathlonach na dystansie HALFIRONMANA i IRONMANA. Ma ukończonych 17 Maratonów z najlepszym wynikiem 2:54:46, nie mówiąc o półmaratonach. Kto biegł Nocny Wrocławski Maraton i konczył z czasem 1:29:59 to wałsnie z Mateusze wbiegał na mete. Jeżlei ktoś chcce złamac 3 H to zapraszam pod moje Balony napewno to zrobimy :) Pozdrawiam jeżeli macie pytania odsyłam do FB

Robert Latala

 
Jestem Robert i biegam od 8lat,najlepsza zyciowka to 2h28min18sec
z 2012r z Berlina.Wroclaw maraton chce przebiec tylko treningowo by pomoc bratu osiagnac czas ok 3godz.W kwietniu bierzacego roku bieglem w Londynskim Maratonie i ukonczylem z czasem 2h35min.

Kuba

Jakub Radecki (1:29 - druga połowa)

Biegam od kilku nastu lat. Początkowo sam się uczyłem tej dyscypliny sportu, a dzięki systematycznym treningom udało mi się osiągnąć poziom sportowy, który pewnie pozwala mi realizowac założone cele. Razem damy radę złamać trzy godziny :)

Anna Więcek (1:29 - druga połowa)

Bieganie to moja pasja i mam nadzieję, że równeiż Twoja :) Pobiegniemy razem połowę królewskiego dystansu, który dla Ciebie będize oznaczał złamanie trzech godzin. Przypilnuję aby tak się stało :)

Marcin Haber (1:29 - pierwsza połowa)

Biegam od 2011 roku. Dla odmiany zacząłem swoją karierę od maratonów, ale szybko wróciłem do biegania krótszych dystansów:) Przekroczenie mety maratonu poniżej 3 godzin było jedną z najlepszych chwil mojego życia. Teraz chciałbym pomóc innym w pokonaniu tej magicznej bariery. Zapraszam do wspólnej walki:)
3:15    

Witold Gidel

 
3:30

soczomski

Grzegorz Soczomski

Do tej pory prowadziłem grupy w dwóch półmaratonach (Wrocław oraz Świdnica) oraz na wrocławskim maratonie. Wybieram czasy, w których czuję się bardzo swobodnie i mogę biec w tempie (dla mnie) konwersacyjnym. Odwiedź mnie na FB W Luźnej Formie

Czesław Wilk

 
Jarosław Oleniak  

Zbigniew Adamczak

Bieganie, to moja pasja, którą chce zarażać innych, ciągła praca nad sobą, walka ze słabościami.
Kiedyś, przebiec maraton, to było dla mnie coś, cel, który przyświecał mi, gdy rozpoczynałem przygodę z bieganiem.
Dzisiaj, to ciągłe dążenie do pokonania magicznej granicy 3:00h, a także radość z każdego przebiegniętego kilometra wspólnie z Członkami Klubu Biegacza Szamotuły
Wojciech Łoziński  

Adam Świda

Adam Świda

Biegający amator - póki co, być może w przyszłości przejdę na zawodowstwo i zostanę mistrzem świata :). Kolejny udział we Wrocławskim maratonie planuję wykorzystać jako trening do najbliższych górskich wyzwań. Zapraszam do grupy. 
 
3:45

Marcin Wojewódzki

 
Marek Szydłowski  

Janusz Przytocki

Zawsze pamiętajcie, życie jest po to by przekraczać kolejne bariery i spełniać swoje marzenia. Ja już swoje spełniam. Ukończyłem Boston Maraton z czasem 3h02, przebiegłem 100km poniżej 9 i pół godziny, a listopadzie biegnę w Nowym Yorku.
Teraz czas by pomóc Tobie, spełnić Twoje marzenia ;-).

Przekroczenie kolejnej bariery, nowa życiówka, czy po prostu ukończenie kolejnego maratonu? Ty wybierasz, a ja Ci pomogę to osiągnąć. Znajdź mnie na FB. Razem możemy wszystko.

Anna Peterek  

sebastian zasępa

Sebastian Zasępa

 

Sebastian Zasępa. Od trzech lat moim najczęściej noszonym obuwiem są buty do biegania. Przebiegłem cztery maratony, trzy półmaratony, kilkanaście biegów na dziesięć kilometrów i niezliczoną ilość pięciokilometrowych startów. Najbardziej zadowolony jestem z biegów górskich takich jak Rzeźniczek czy Rzeźnik. To jest dopiero bieganie!

Rozmowa, motywacja, mocne słowo podczas prowadzenia grup biegaczy to jest to co mnie kręci! Radość moich podopiecznych na mecie po zdobyciu kolejnej życiówki jest przeze mnie tak samo odbierana jakbym sam ją zdobył. Zapraszam do wspólnego biegania :)

Tomasz Zinko

 
4:00

Martin Łech

Witam biegaczy!! Marcin lat 23, moja przygoda z bieganiem zaczęła się jakieś 4 lata temu ... Debiutowałem na 6 Poznań Półmaratonie a obecnie mam kilkanaście za soba. W tym roku kończe koronę półmaratonów Polski i GP WLKP. Życiówka na połówce 1:25 Grodzisk WLKP, maraton w Krakowie na 3:24. W tym roku debiutowałem i ukończyłem Triathlon na dystansie 1/2 ironmana. Zapraszam pod moją grupę będzie wesoło przez 42km :)

Grzegorz Liputa

 
   

Tomasz Drozdzak

Tomasz Drożak

Jestem z Opola. Biegam od dwóch lat. Od tego czasu na swoim koncie mam 6 maratonów w przedziale czasowym od 3:20:38 do 3:53:13.( 2015r: 3:33:18 Dębno, 3:31:29 Kraków, 3:53:13 Wrocław, 3:31:34 Warszawa, 3:20:38 Poznań oraz w 2016r. 3:33:06 Kraków). Kilkanaście półmaratonów i jeszcze więcej startów na 10km ;-). W ciągu jednego roku (2015) zdobyłem Koronę Maratonów Polskich oraz Koronę Półmaratonów. W najbliższym czasie chciałbym wystartować w biegu Rzeźnika ( w tym roku nie zostałem wylosowany ) oraz zrobić biegowego Szlema :-)

Marek Dorosz

Po pokonaniu pierwszego maratonu wiedziałem, że to jest to. Mega,super nowa pasja. Teraz mam ich dobrze ponad 100 - asfaltowych, leśnych, górskich i ultra. Prowadziłem już wiele maratonów jako pejs, spodziewajcie się zatem  fajnego biegu, zwłaszcza na ostatnich kilometrach. Ostatnie naście kilometrów przed metą, to gwarantowane niezapomniane przeżycia , zwłaszcza dla pierwszaków. Pobiegniemy sobie razem spokojnie do mety, radości będzie co niemiara...
4:15

Marcin Chorzępa

Mam 29 lat, mieszkam w Jelczu-Laskowicach. Za sobą mam starty w 8 maratonach (Wrocław, Dębno, Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź, Jelcz-Laskowice), 5 półmaratonach (Wrocław, Złoty Stok, Jelcz-Laskowice). Poprowadziłem grupę na 4. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie na czas 01:50:00. Maratony ukończyłem w przedziale czasowym 03:36:00- 03:57:00, a półmaratony 01:37:00- 02:09:00. Biegam od dwóch lat. Bieganie daje mi poczucie wolności i przekraczania kolejnych barier. Czas, jaki poświęcam na treningi pozwala mi startować w biegach miejskich. W tym roku ukończyłem Koronę Maratonów Polskich. Do biegania udało mi się namówić kilku znajomych oraz swoją żonę, która od roku biega razem ze mną. Prowadzimy także swoją stronę na Facebooku, gdzie opisujemy nasze przygotowania i starty w imprezach biegowych. Uczestnikom 34. PKO Wrocław Maratonu chciałbym przekazać jak najwięcej pozytywnej energii. Pamiętajcie - „gdyby bieganie było łatwe, to każdy by to robił”. Jesteście wyjątkowi i damy radę! :)

Krzysztof Hernik

W ramach strony na FB  prowadzę grupę biegowo-triathlonową Hernik Team. Debiutuję jako oficjalny pacemaker, jednak od czasu do czasu prowadzę swoich zawodników na tzw. życiówki. Zapraszam do odwiedzenia strony i kontaktu, a w miarę możliwości jako instruktor lekkoatletyki pomogę w kwestiach treningowch.
Renata Toth  

Agnieszka Osmolak

 

Moja biegowa przygoda rozpoczęła się w 2013 roku. Rozpoczęłam ją w Krakowie biegiem na 10 km. Po krótkim czasie zaczęłam pokonywać coraz dłuższe dystanse.

Teraz we Wrocławiu pomogę innym ukończyć maraton w 4:15 :) Do zobaczenia na starcie !
4:30 Marcin Syperek  
Przemysław Stępień  
Marek Kwiatkowski  

joanna skrzynkowska

Joanna Skrzynkowska

 Weganka, początkująca triatlonistka, szczęśliwa żona i mama trójki dzieci. W ubiegłym roku zdobyłam Koronę Maratonów Polskich. W kwietniu poprowadzę z mężem grupę na 5:00 w Maratonie Łódzkim, a w maju w Półmaratonie Opolskim na 2:10.
4:45

Grzegoz Jadach

 

Wojciech Kotarba

Wojciech Kotarba

Miłośnik sportu i ruchu. W bieganiu zakochany dopiero 5 lat. Obecnie nasz sportowy związek przezywa zachwyt przebywaniem na łonie natury i delektowaniem się każdym kilometrem. Z tego powodu kwitnie moje zainteresowanie długodystansowymi biegami górskimi jako turystyką biegową. We Wrocławiu biegniemy delikatnie w tempie 6:45 aby moc spokojnie przyjrzeć się temu pięknemu miastu
Marek Szweda  

Mariusz Chodor

"Jak idę to biegnę" i tak już mam całe życie. Pierwszy maraton przebiegłem w 2004 roku i do tej pory ukończyłem 23 maratony, każdy z uśmiechem na twarzy :), byłem Trenerem akcji Polska Biega i Trenerem Osiedlowym, organizuję kilkanaście biegów w roku. Oprócz biegania kocham również koszykówkę i realizuję także tę pasję. Ale przedewszystkim wychowuję 2 młodych adeptów - sportowców :)

Metodą Gallowaya:

4.45

piotr skrzynkowski

Piotr Skrzynkowski

Jestem początkującym triatlonistą i morsem z kilkukrotnym doświadczeniem w prowadzeniu na czas. Interesuję się metodami treningu i dietą (weganin). Najczęściej biegam w sandałach Dwukrotnie prowadziłem grupę marszobiegiem (metodą Jeffa Gallowaya) na czasy 4:45 w maratonach Kraków i Wrocław. Od czasu rozpoczęcia przygody ze sportem zrzuciłem już prawie 50 kg. Pasję do aktywności fizycznych mam szczęście dzielić z żoną i tróją dzieci. 

facebook

pomiar czasu

rekordy pro run

kalkulatory biegowe

News - pozostałe

#1 Lifestyle - Zimowy Must-Have

  Zimowa pora wcale nie musi kojarzyć się z fatalnymi warunkami atmosferycznymi, przygnębien...

Pilates dla biegaczy

Czy wiesz, że "siła napędowa" u biegaczy powinna wychodzić z korpusu, a nie nóg? Czy wiesz, że moż...

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY?

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY? Na dobre wystartowały treningi przygotowujące naszyc...

6 urodziny Pro-Run

Potwierdzamy i zapraszamy na 6 urodziny Pro-Run. Realizujemy rzucony na treningu pomysł czyli rejs...

Rozpoczynamy sezon 2017/2018. Zapraszamy!

    Sezon 2017/2018 – ZACZYNAMY! Już w najbliższą niedziele o godz. 9.00 na Stadionie...

Medal korony gór polskich

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

News - zawody

Medal BTW 2017

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

30 km - Wyniki 16.07.2017

Wyniki biegu dostępne będą na stronie DATASPORT (obecnie są prowadzone prace na serwerze i nie mam...

Letnia Trzydziestka 2017

Ruszyły zapisy na nasz lipcowy sprawdzian na dystansie 30 km. Ponownie można będzie sprawdzić swoj...

Biuro zawodów również w piątek

Już w piątek otwieramy biuro zawodów na bieg w Siechnicach w sklepie sportowym Decatchlon Bielany ...

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny jest bardzo ważny również po zawodach, tym razem serwujemy grochówkę w wersj...

Organizacja w Siechnicach

  W Siechnicach zapowiada się ponad pięciuset startujących, a wraz z nimi zapewne kibice. Aby ...