news bbr

Pełną parą ruszyły przygotowania do trzeciego Bielańskiego Biegu Rodzinnego, drugiej edycji AXIT GP Powiatu Wrocławskiego. Ta wyjątkowa impreza, która odbędzie się 24 września w Bielanach Wrocławskich. Na uczestników i kibiców czekają dwa dystanse do wyboru 5 i 10 km oraz moc imprez towarzyszących, w tym fitness i food trucki, a takze losowanie cennych nagród. Wyścigi będą miały miejsce o 14:00 (5 km) i 15:00 (10 km). Dodatkowo będą organizowane biegi dla dzieci i rodzin. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie, żeby z bliskim spędzić aktywną sobotę. Zapisz się już dziś

Będą to Bieg krasnala na dystansie 200m, do którego nie są prowadzone zapisy, a udział mogą wziąć wszyscy chętni najmłodsi uczestnicy w wieku 3-7 lat. Oraz Sztafeta rodzinna 4x150m. Każdy ze startujących maluchów otrzyma odblask fundacji "PoMoc z Toyoty". Jest to propozycja biegu w którym główne role odgrywa dwoje dorosłych i dwoje dzieci. Trzy najszybsze rodziny otrzymają nagrody. Zapisy będą odbywać się w biurze zawodów od godziny 12:00. Zbiórka do biegu o godzinie 16.30 w strefie „start/meta”. Start sztafety o 17:00.


Biegi główne na dwóch dystansach 5 i 10 km z Atestem PZLA odbędą się kolejno o 14.00 i 15.00. Rywalizacja na dłuższym dystansie rozstrzygnie się na 2 pętlach po 5000 m. Będzie 1 punkt nawadniania na trasie i drugi odświeżania za linią „start/meta”. Wiecej informacji uzyskacie w Regulaminie BBR. Zawodnicy biegów głównych mogą liczyć na pakiet startowy w którym znajdą się:

 • medal
 • posiłek regeneracyjny
 • izotonik i4Sports + woda mineralna
 • batonik
 • numer startowy

Wszystko to przy współudziale naszych partnerów, którzy przygotują wiele wydarzeń towarzyszących jak zajęcia fitness, food truck. Na zawodników czeka sporo nagród i atrakcji. Rywalizacja odbędzie się w kategorii Open, które będą nagradzane oraz kategoriach wiekowych na obu dystansach, ale bez nagród, a także w następujących klasyfikacjach:

 • Klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn (dystans 5 i 10 km)
 • Klasyfikacja osób biegnących z wózkiem dziecięcym (tylko dystans 5 km)
 • Klasyfikacja AXIT - branża IT (tylko dystans 10 km)
 • Klasyfikacja mieszkańców Bielan Wrocławskich

Wszyscy uczestnicy, którzy zakończą bieg otrzymają pamiątkowy medal. 


Poza trofeami w tych kategoriach odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród. Wśród nich między innymi:

 • Telewizor 55"
 • Zegarek marki TomTom
 • Wejściówki na pływalnię Ślęża
 • zestawy kosmetyków Vianek 
 • odżywki od Shape It
 • Voucher Fitness Academy

part bbr2016

Trasa

Trasa biegu prowadzi przez uliczki na Bielanach Wrocławskich. Start przy ulicy Fiołkowej/Storczykowej, następnie prowadzi ulicą Dwa Światy, Błękitną, Kolejową, Dworcową, Kalinową, Makową, Kasztanową, Akacjową, Lipową, Klonową, Dębową i Lawendową. http://www.pro-run.pl/index.php/bielanski-bieg-rodzinny/156-trasa-bbr

Bieg bierze udział w cyklu AXIT Grand Prix Powiatu Wrocławskiego do którego należy jeszcze nasza kolejna impreza Długa Dyszka w Długołęce. Uczestnicy wszystkich trzech biegów (Siechnice, Bielany Wrocławskie, Długołęka) wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Zapisy

Dzięki bogatej liście sponsorów zapisy na nasz bieg do 18.09.2016 będą odbywać się w cenie 40 zł, natomiast w dniu zawodów opłata startowa będzie wynosić 50 zł i będzie można się zapisać tylko w przypadku wolnych miejsc. Dla członkowów Pro-Run Wrocław, TeMMpo Wałbrzych oraz mieszkańców Bielan Wrocławskich obowiązuje najniższa opłata startowa przez cały okres trwania zapisów. Szczegółowe informacje uzyskacie w Regulaminie BBR

Przy okazji proponujemy skorzystanie z dobrowolnego ubezpieczenia NNW oraz zwrotu kosztów opłaty startowej, z którego można skorzystać przy zapisach, a jego koszt to odpowiednio dla obu opcji po 5 zł.

Bieg bierze udział w cyklu Grand Prix Powiatu Wrocławskiego , do którego należy jeszcze nasza kolejna impreza Długa Dyszka w Długołęce. Uczestnicy wszystkich trzech biegów (Siechnice, Bielany Wrocławskie, Długołęka) wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród o łącznej wartości 4000 zł. Zapraszamy zatem do gorącej rywalizacji o cenne nagrody.

 

facebook

pomiar czasu

rekordy pro run

kalkulatory biegowe

News - pozostałe

#1 Lifestyle - Zimowy Must-Have

  Zimowa pora wcale nie musi kojarzyć się z fatalnymi warunkami atmosferycznymi, przygnębien...

Pilates dla biegaczy

Czy wiesz, że "siła napędowa" u biegaczy powinna wychodzić z korpusu, a nie nóg? Czy wiesz, że moż...

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY?

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY? Na dobre wystartowały treningi przygotowujące naszyc...

6 urodziny Pro-Run

Potwierdzamy i zapraszamy na 6 urodziny Pro-Run. Realizujemy rzucony na treningu pomysł czyli rejs...

Rozpoczynamy sezon 2017/2018. Zapraszamy!

    Sezon 2017/2018 – ZACZYNAMY! Już w najbliższą niedziele o godz. 9.00 na Stadionie...

Medal korony gór polskich

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

News - zawody

Medal BTW 2017

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

30 km - Wyniki 16.07.2017

Wyniki biegu dostępne będą na stronie DATASPORT (obecnie są prowadzone prace na serwerze i nie mam...

Letnia Trzydziestka 2017

Ruszyły zapisy na nasz lipcowy sprawdzian na dystansie 30 km. Ponownie można będzie sprawdzić swoj...

Biuro zawodów również w piątek

Już w piątek otwieramy biuro zawodów na bieg w Siechnicach w sklepie sportowym Decatchlon Bielany ...

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny jest bardzo ważny również po zawodach, tym razem serwujemy grochówkę w wersj...

Organizacja w Siechnicach

  W Siechnicach zapowiada się ponad pięciuset startujących, a wraz z nimi zapewne kibice. Aby ...