Czy chcesz poczuć się jak w antycznym Koloseum i stoczyć walkę ze swoim największym przeciwnikiem na współczesnej arenie ? Czy chcesz oddać cześć trzem Starożytnym Bogom: Sile, Wytrzymałości i Szybkości oraz wziąć udział w spektakularnym wyścigu na miarę Rzymskich Igrzysk ? 


SGR plakat


Dołącz do wybrańców, którzy nie ustają w walce z największym wrogiem - ze swoimi słabościami i budują nieustannie siłę, solidny fundament dla nowych biegowych wyzwań. Zawalcz indywidualnie lub stwórz drużynę i zaprezentujcie wspólnie swoją współczesną szkołę gladiatorów na największej siłowej Arenie Świata – Miejskim Stadionie we Wrocławiu. Zapraszamy już 20.11 o 9.00 do udziału w Stadium Gym Race - wyścigu, w którym do pokonania będziecie mieli 1200 schodów pod górę i drugie tyle w dół, a wszystko przeplatane co najmniej dwunastoma stacjami morderczych ćwiczeń.

 

SGR mapa 1 1024x724


To nie będzie typowa masowa impreza biegowa. Każdy z Was będzie wypuszczany na trasę kaskadowo co 15 sekund, w co godzinnych seriach liczących sobie 180 osób. Każdy z Was będzie miał do pokonania wspomniane schody (góra/dół) oraz stacje ćwiczeń siłowych i sprawnościowych ułożonych tak, żeby zapewnić jak najlepszą zmienność pracy mięśni. Znajdą się tu między innymi: „spacer farmera”, przerzucanie opony, wyciąganie ciężaru na bloczku czy ostry podbieg po schodach z workiem piasku na plecach. Zadania będą dostosowane osobno dla Wojowników i Wojowniczek, a każda stacja będzie posiadać dwa do trzech stanowisk. Ale niech Was to nie zmyli … choć cały dystans będzie liczył ok. 2 km, jakość i intensywność wykonywanych zadań z pewnością doprowadzi Was do „słodkiego bólu”, którego każdy jest spragniony. Bólu, który daje wolność !


Za niepokonanie przeszkody lub jej ominięcie nakładane będą kary w postaci Burpees lub karnych minut (od 1 do 3). Ilość karnych minut uzależniona będzie od stopnia trudności przeszkody, a kara doliczana będzie na mecie do czasu netto jaki uzyska zawodnik. Na wybranych przeszkodach karą za ich niepokonanie będą karne Burpees, o czym będą informować na trasie wolontariusze. Próby oszukiwania karane będą dyskwalifikacją zawodnika.


Na pamiątkę swoich zmagań otrzymacie pamiątkowe górne odzienie, a na zwycięzcę walki z samym sobą będzie czekał wyjątkowy medal oraz porządna strawa regeneracyjna.


SGR medal


Zmagania współczesnych gladiatorów rozpoczynają się od godziny 9:00, a poszczególne serie będą puszczane co godzinę aż do 14:00 (start ostatniej serii).


Trofea będzie można zdobyć w następujących kategoriach:
• Najszybsi Kobiety i Mężczyźni, miejsca 1,2,3
• Najszybsze drużyny (minimum 4 osoby), miejsca 1,2,3
• Zwycięzca i zwyciężczyni każdej serii


Zapisy do 31.10. są w wysokości 75 zł, a kończą się w trybie online w dniu 16.11. o godz. 24.00 : link do zapisów


Pamiętaj ! Przy zgłoszeniu drużyny 5 osób, szósta osoba z tej samej drużyny startuje za darmo. Szóstego zawodnika, zwolnionego z opłaty prosimy zgłaszać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Przestań być jeńcem własnych ograniczeń i otwórz się na nowe wyzwanie. Poznaj granice swojej wytrzymałości !

facebook

pomiar czasu

rekordy pro run

kalkulatory biegowe

News - pozostałe

#1 Lifestyle - Zimowy Must-Have

  Zimowa pora wcale nie musi kojarzyć się z fatalnymi warunkami atmosferycznymi, przygnębien...

Pilates dla biegaczy

Czy wiesz, że "siła napędowa" u biegaczy powinna wychodzić z korpusu, a nie nóg? Czy wiesz, że moż...

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY?

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY? Na dobre wystartowały treningi przygotowujące naszyc...

6 urodziny Pro-Run

Potwierdzamy i zapraszamy na 6 urodziny Pro-Run. Realizujemy rzucony na treningu pomysł czyli rejs...

Rozpoczynamy sezon 2017/2018. Zapraszamy!

    Sezon 2017/2018 – ZACZYNAMY! Już w najbliższą niedziele o godz. 9.00 na Stadionie...

Medal korony gór polskich

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

News - zawody

Medal BTW 2017

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

30 km - Wyniki 16.07.2017

Wyniki biegu dostępne będą na stronie DATASPORT (obecnie są prowadzone prace na serwerze i nie mam...

Letnia Trzydziestka 2017

Ruszyły zapisy na nasz lipcowy sprawdzian na dystansie 30 km. Ponownie można będzie sprawdzić swoj...

Biuro zawodów również w piątek

Już w piątek otwieramy biuro zawodów na bieg w Siechnicach w sklepie sportowym Decatchlon Bielany ...

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny jest bardzo ważny również po zawodach, tym razem serwujemy grochówkę w wersj...

Organizacja w Siechnicach

  W Siechnicach zapowiada się ponad pięciuset startujących, a wraz z nimi zapewne kibice. Aby ...