infografika2

Mistrzostwa Polski w biegu po schodach ponownie we Wrocławiu - Sky Tower Run 2017. Ruszyły zapisy na Sky Tower Run 2017, czyli Mistrzostwa Polski w biegu po schodach. 20 maja biegacze będą mieli do pokonania 1142 stopnie najwyższego budynku w Polsce.

Czy podczas Sky Tower Run 2017 pobity zostanie zeszłoroczny rekord Piotra Łobodzińskiego (4:52,7)? Kto zostanie tegorocznym Mistrzem Polski w biegu po schodach? Tego wszystkiego dowiemy się 20 maja, bo tego dnia odbędzie się Sky Tower Run 2017. Osoby, które chcą spróbować swoich sił w biegu po schodach mogą się już zapisywać.

Zapisy na Sky Tower Run 2017

Elektroniczne zapisy na Mistrzostwa Polski w biegu po schodach Sky Tower Run 2017 prowadzone są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie www.skytowerrun.pl  Korzystając z tej formy zapisów będzie się można zgłaszać do biegu do 18.05.2017r. do godziny 24:00. Osobiste zapisy przyjmowane będą od 18.05.2017 do 20.05.2017 r. w biurze zawodów, które działać będzie w Galerii Handlowej Sky Tower.

Nie warto jednak czekać z zapisami do ostatniej chwili, bo liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 1000 osób. – Tegoroczną nowością jest to, że można się zapisać na wybraną przez siebie godzinę, a także wykupić indywidualne ubezpieczenie. Dodatkowo w ramach Mistrzostw Polski rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Strażaków w rynsztunku bojowym oraz bez niego – mówi Jacek Urbanowicz ze Stowarzyszenia Pro-Run Wrocław. Udział w zawodach jest płatny i w zależności od terminu zgłoszenia opłata wpisowa wynosi od 40 do 80 złotych. Wszyscy uczestnicy otrzymają pakiet startowy, a po przebiegnięciu linii mety pamiątkowy medal.

Trasa i klasyfikacje biegowe Sky Tower Run 2017

Trasa zawodów prowadzić będzie po lewoskrętnej klatce schodowej na 49. piętro Sky Tower. Biegacze do pokonania będą mieli w sumie 1142 schody. Przy czym bieg właściwy poprzedzi 45 -metrowy prolog, którego pokonanie nie będzie wliczane do czasu ogólnego.

Sky Tower Run 2017 zorganizowany zostanie w 4 klasyfikacjach: generalnej kobiet i mężczyzn, Mistrzostw Polski, Mistrzostw Polski Strażaków oraz klasyfikacji wiekowej. Odbędzie się również Bieg Charytatywny, w którym wezmą udział znane osobistości ze świata sportu, kultury, biznesu i polityki. – Wierzymy, że udział w Sky Tower Run 2017 będzie znakomitą okazją, by sprawdzić kondycję fizyczną i wytrzymałość, a dla wielu także szansą poprawienia swojego wyniku z ubiegłych lat – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu w Sky Tower.
Organizatorem Mistrzostw Polski w biegu po schodach Sky Tower Run 2017 jest Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław, gospodarzem Sky Tower SA. Szczegóły biegu, formularz zgłoszeniowy i regulamin dostępne są na stronie www.skytowerrun.pl

Kontakt:

Monika Dubec, tel. 728 877 055, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu, Sky Tower SA, tel. 71 79 77 603,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O GALERII HANDLOWEJ SKY TOWER

Galeria Handlowa Sky Tower wyróżnia się przede wszystkim znakomitą lokalizacją w najwyższym i jedynym tego typu kompleksie architektonicznym w kraju. W Galerii znajdują się marki, które pojawiły się we Wrocławiu po raz pierwszy. Jest to niewątpliwym wabikiem dla klientów. Galeria posiada bardzo rozbudowaną i unikalną na rynku strefę rozrywki oraz rekreacji otwartą do późnych godzin nocnych. Dużym atutem są również restauracje oraz kawiarnie oferujące bardzo ciekawe i zróżnicowane menu. Lokale gastronomiczne zlokalizowane przy ulicy Powstańców Śląskich są otwarte również po zamknięciu Galerii Handlowej. Galeria Handlowa Sky Tower może się pochwalić ofertą modową. W Sky Tower powstał pierwszy w Polsce nowoczesny koncept modowy z ofertą polskich projektantów – Butik Jolli. W Galerii działają popularne marki odzieżowe, m.in.: Reserved, Mohito, Top Secret, Solar, Vissavi, Pretty One, Monnari, Giacomo Conti, Cropp Town, PDM. Na II piętrze znajduję się wyjątkowa w skali miasta „Galeria Rozrywki”. Klienci mogą korzystać do późnych godzin wieczornych z oferty największego klubu bilardowego w Polsce BandaClub oraz z najnowocześniejszej we Wrocławiu kręgielni Sky Bowling. Relaks i aktywność zapewnia Fitness Academy, czyli nowoczesny fitness i SPA. Na I piętrze rodzice mogą zostawić swoje pociechy pod profesjonalną opieką na placu zabaw Kinderplaneta. Galeria oferuje również bogatą ofertę gastronomiczną. Na parterze można skosztować kuchni amerykańskiej i śródziemnomorskiej i japońskiej, a na I piętrze włoskiej, austriackiej, polskiej oraz fusion. Miłośnicy najsmaczniejszych i wyjątkowych lodów powinni koniecznie odwiedzić lodziarnię Choice. W GH Sky Tower znajdują się też znane gastronomiczne marki sieciowe McDonald’s i Subway oraz kawiarnie Starbucks, Costa Coffee oraz Soul Cafe. „Galeria Restauracji” będzie nadal wzbogacana. Warto wspomnieć również o pełnym wachlarzu punktów usługowych: poczta, kantor wymiany walut, pralnia chemiczna, salon fryzjerski czy biuro podróży. Na I piętrze znajduje się największa w Europie instalacja interaktywna. Wielkoformatowa ściana interaktywna to przede wszystkim nowa forma komunikacji z odbiorcą. Dzięki adaptacji wyświetlanych na nośnikach efektów interaktywnych odbiorca może ruchem sterować wyświetlane treści, np. grać w gry, zdobywać wiedzę, oglądać transmisje meczów czy projekcje filmów. Wyjątkowość tej realizacji podkreśla także jej rozmiar - do instalacji i zabudowy systemów wykorzystano ponad 2.000 śrub, 4 km kabli i 3 tony szkła.

facebook

pomiar czasu

rekordy pro run

kalkulatory biegowe

News - pozostałe

#1 Lifestyle - Zimowy Must-Have

  Zimowa pora wcale nie musi kojarzyć się z fatalnymi warunkami atmosferycznymi, przygnębien...

Pilates dla biegaczy

Czy wiesz, że "siła napędowa" u biegaczy powinna wychodzić z korpusu, a nie nóg? Czy wiesz, że moż...

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY?

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY? Na dobre wystartowały treningi przygotowujące naszyc...

6 urodziny Pro-Run

Potwierdzamy i zapraszamy na 6 urodziny Pro-Run. Realizujemy rzucony na treningu pomysł czyli rejs...

Rozpoczynamy sezon 2017/2018. Zapraszamy!

    Sezon 2017/2018 – ZACZYNAMY! Już w najbliższą niedziele o godz. 9.00 na Stadionie...

Medal korony gór polskich

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

News - zawody

Medal BTW 2017

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

30 km - Wyniki 16.07.2017

Wyniki biegu dostępne będą na stronie DATASPORT (obecnie są prowadzone prace na serwerze i nie mam...

Letnia Trzydziestka 2017

Ruszyły zapisy na nasz lipcowy sprawdzian na dystansie 30 km. Ponownie można będzie sprawdzić swoj...

Biuro zawodów również w piątek

Już w piątek otwieramy biuro zawodów na bieg w Siechnicach w sklepie sportowym Decatchlon Bielany ...

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny jest bardzo ważny również po zawodach, tym razem serwujemy grochówkę w wersj...

Organizacja w Siechnicach

  W Siechnicach zapowiada się ponad pięciuset startujących, a wraz z nimi zapewne kibice. Aby ...