art BBR 2017

Wystartuj 23 września 2017 na dystansach 5 lub 10 km na Bielanach Wrocławskich. Start wspólny o 14:00. Zabierz rodzinę i wystartuj w Sztafecie Rodzinnej oraz Biegu Krasnala Suma nagród rzeczowych w biegach głównych przekroczyła już 20 000 zł. Dodatkowo zapraszamy do wyjątkowej rywalizacji w Duathlonie razem z CENTRUM  ŚLĘZA.

 

Pełną parą trwają przygotowania do czwartego Bielańskiego Biegu Rodzinnego, po raz pierwszy z tytularnym partnerem Decathlon. Na uczestników i kibiców czeka sporo imprez towarzyszących, w tym fitness i food trucki, a także losowanie i wręczanie cennych nagród. Wyścig startuje o 14:00 (5 km i 10 km). Dodatkowo będą organizowane biegi dla dzieci i rodzin. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie, żeby z bliskim spędzić aktywną sobotę. Zapisz się już dziś na www.bbr.pro-run.pl

Nowością jest dodatkowa klasyfikacja Duathlonu Ślęza

Zdobądź 300PLN, 200PLN lub 100PLN jako jedną z nagród w Ślęza DUATHLON. W dniu Bielańskiego Biegu Rodzinnego, 23 września 2017 w godz. 9-13 wystartuj w wyścigu na rowerze stacjonarnym na takim samym dystansie jak w BBR – 5km lub 10km. Czas przejazdu zostanie zsumowany z czasem biegu. Szczegóły i regulamin znajdziesz na http://bbr.pro-run.pl/duathlon-sleza/

Biegi rodzinne

Będą to Bieg Krasnala na dystansie ok. 100m, do którego nie są prowadzone zapisy, a udział mogą wziąć wszyscy chętni najmłodsi uczestnicy w wieku 3-7 lat. Oraz Sztafeta Rodzinna 4x100m. Każdy ze startujących maluchów otrzyma odblask fundacji "PoMoc z Toyoty" oraz upominki od sponsorów biegu. Jest to propozycja biegu w którym główne role odgrywa dwoje dorosłych i dwoje dzieci. Zapisy będą odbywać się w biurze zawodów w piątek od godziny 16 do 19 oraz w sobotę od godziny 12:00 na Bielanach Wrocławskich. Szczegóły i regulamin znajdziesz na http://bbr.pro-run.pl/sztafeta-rodzinna-i-bieg-krasnala/
bbr spons
Biegi główne na dwóch dystansach 5 i 10 km z Atestem PZLA startują wspólnie o 14.00. Do pokonania jest pętla 5000 m. Będzie 1 punkt nawadniania na trasie i drugi odświeżania za linią „start/meta”. Więcej informacji uzyskacie w Regulaminie BBR. Zawodnicy biegów głównych mogą liczyć na pakiet startowy w którym znajdą się:

 •     medal
 •     posiłek regeneracyjny
 •     woda mineralna
 •     wafel Sonko
 •     numer startowy

Wszyscy uczestnicy, którzy zakończą bieg otrzymają pamiątkowy medal.

Nagrody

Dzięki wsparciu sponsorów mamy dla uczestników szereg atrakcyjnych nagród rzeczowych. Będą wręczane nie tylko zwycięzcom głównych kategorii tj. 5, 10 km i mieszkańcom Bielan Wrocławskich. Nagrody zdobędą też uczestnicy, którzy niekoniecznie zajmą miejsca na podium. Oto niektóre z nich, szczegółowa listę nagród znajdziesz na: http://bbr.pro-run.pl/nagrody-dla-uczestnikow/

Zacznijmy od nagród dla najszybszych trójek na 5 i 10 km kobiet i mężczyzn:

1 2 3
 • kosmetyki StemCell o wartości ponad 550 zł (tylko dystans open 10 km)
 • opaska Compressport
 • voucher Body Balance 100 zł
 • zestaw kosmetyków Vianek od Sylveco
 • zestaw produktów Pimavika
 • kosmetyki StemCell o wartości ponad 300 zł (tylko dystans open 10 km)
 • opaska Compressport
 • zestaw kosmetyków Vianek od Sylveco
 • zestaw produktów Pimavika
 • kosmetyki StemCell o wartości ponad 150 zł (tylko dystans open 10 km)
 • opaska Compressport
 • zestaw kosmetyków Vianek od Sylveco
 • zestaw produktów Pimavika

W kategorii mieszkańców Bielan Wrocławskich na 5 i 10 km kobiet i mężczyzn:

1 2 3
 • paczka Sonko
 • zestaw produktów Sylveco
 • zestaw produktów Pimavika
 • żele Squeezy
 • zestaw produktów Sylveco
 • zestaw produktów Pimavika
 • żele Squeezy
 • zestaw produktów Sylveco
 • zestaw produktów Pimavika
 • żele Squeezy

Trasa Biegu

Prowadzi przez uliczki na Bielanach Wrocławskich. Start przy ulicy Fiołkowej/Wiśniowej, następnie prowadzi ulicą Dwa Światy, Błękitną, Kolejową, Dworcową, Kalinową, Makową, Kasztanową, Akacjową, Lipową, Klonową, Dębową i Lawendową. Zobacz mapkę

facebook

pomiar czasu

rekordy pro run

kalkulatory biegowe

News - pozostałe

#1 Lifestyle - Zimowy Must-Have

  Zimowa pora wcale nie musi kojarzyć się z fatalnymi warunkami atmosferycznymi, przygnębien...

Pilates dla biegaczy

Czy wiesz, że "siła napędowa" u biegaczy powinna wychodzić z korpusu, a nie nóg? Czy wiesz, że moż...

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY?

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY? Na dobre wystartowały treningi przygotowujące naszyc...

6 urodziny Pro-Run

Potwierdzamy i zapraszamy na 6 urodziny Pro-Run. Realizujemy rzucony na treningu pomysł czyli rejs...

Rozpoczynamy sezon 2017/2018. Zapraszamy!

    Sezon 2017/2018 – ZACZYNAMY! Już w najbliższą niedziele o godz. 9.00 na Stadionie...

Medal korony gór polskich

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

News - zawody

Medal BTW 2017

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

30 km - Wyniki 16.07.2017

Wyniki biegu dostępne będą na stronie DATASPORT (obecnie są prowadzone prace na serwerze i nie mam...

Letnia Trzydziestka 2017

Ruszyły zapisy na nasz lipcowy sprawdzian na dystansie 30 km. Ponownie można będzie sprawdzić swoj...

Biuro zawodów również w piątek

Już w piątek otwieramy biuro zawodów na bieg w Siechnicach w sklepie sportowym Decatchlon Bielany ...

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny jest bardzo ważny również po zawodach, tym razem serwujemy grochówkę w wersj...

Organizacja w Siechnicach

  W Siechnicach zapowiada się ponad pięciuset startujących, a wraz z nimi zapewne kibice. Aby ...