BBR2017 2

To była czwarta edycja imprezy na Bielanach Wrocławskich. Spokojnie można powiedzieć, że najbardziej deszczowa. Ale to nie przeszkodziło uczestnikom  osiągnąć rekordowych wyników i świetnie sie bawić. Oto jak wyglądał przebieg zawodów.

 

Prace trwały od samego rana i punktualnie o 12 otworzyliśmy biuro zawodów. Zawodnicy startowali na dwóch dystansach 5 oraz 10 km. W sumie bieg ukończyło 258 osób. Do tego mogliśmy obserwować rywalizację na Biegu Krasnala oraz w emocjonującej Sztafecie Rodzinnej gdzie dzięki wsparciu Decathlon Bielany każdy z uczestników otrzymał nagrodę rzeczową.

Nowością na biegu była klasyfikacja Duathlonu Ślęza. Wsolnie z kompleksem Ślęza zawodnicy mogli rywalizowac rano na rowerach stacjonarnych, następnie na tym samym dystansie na biegu. Suma  uzyskanych rezultatów dawała najlepszym dodatkowe nagrody.

Po zakończeniu biegów głównych odbył się Bieg Krasnala. Liczba najmłodszych zawodników przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Jednak jak sama nazwa wskazuje bieg był zdecydowanie rodzinny. Mogliśmy się też o tym przekonać podczas sztafet na dystansie ok. 4x100 m. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowa nagrodę od Decathlon Bielany.Pełna listę wyników znajdziesz na:

Po zakończeniu dekoracji rozpoczęło się losowanie nagród. Za które dziękujemy naszym sponsorom. Gratulujemy szczęśliwcom, a pozostałych pozostaje nam zaprosić na trzecią edycję biegu, która odbędzie się w przyszłym roku. Specjalne podziękowania kierujemy do Sołectwa Bielan Wrocławskich, które przygotowało szereg atrakcji towarzyszących. Niemniejsze podziękowania chcielismy złożyć wszystkim wolontariuszom, któży wspierali nasz bieg.


W przygotowaniu jest jeszcze oficjalna fotorelacja jednak już teraz zapraszamy do galerii przygotowanych przez uczestników imprezy:

facebook

pomiar czasu

rekordy pro run

kalkulatory biegowe

News - pozostałe

#1 Lifestyle - Zimowy Must-Have

  Zimowa pora wcale nie musi kojarzyć się z fatalnymi warunkami atmosferycznymi, przygnębien...

Pilates dla biegaczy

Czy wiesz, że "siła napędowa" u biegaczy powinna wychodzić z korpusu, a nie nóg? Czy wiesz, że moż...

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY?

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY? Na dobre wystartowały treningi przygotowujące naszyc...

6 urodziny Pro-Run

Potwierdzamy i zapraszamy na 6 urodziny Pro-Run. Realizujemy rzucony na treningu pomysł czyli rejs...

Rozpoczynamy sezon 2017/2018. Zapraszamy!

    Sezon 2017/2018 – ZACZYNAMY! Już w najbliższą niedziele o godz. 9.00 na Stadionie...

Medal korony gór polskich

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

News - zawody

Medal BTW 2017

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

30 km - Wyniki 16.07.2017

Wyniki biegu dostępne będą na stronie DATASPORT (obecnie są prowadzone prace na serwerze i nie mam...

Letnia Trzydziestka 2017

Ruszyły zapisy na nasz lipcowy sprawdzian na dystansie 30 km. Ponownie można będzie sprawdzić swoj...

Biuro zawodów również w piątek

Już w piątek otwieramy biuro zawodów na bieg w Siechnicach w sklepie sportowym Decatchlon Bielany ...

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny jest bardzo ważny również po zawodach, tym razem serwujemy grochówkę w wersj...

Organizacja w Siechnicach

  W Siechnicach zapowiada się ponad pięciuset startujących, a wraz z nimi zapewne kibice. Aby ...