Bieg-Niepodleglosci-z-wasem-2015-wroclaw-atest-pzla-zawody-10km

W środę 11 listopada odbędzie się we Wroclawiu trzecia edycja "Biegu Niepodległości... z wąsem". Po raz pierwszy wychodzimy z parku Grabiszyńskiego, a nowa trasa została wytyczona ulicami Wielkiej Wyspy ze startem i metą na Stadionie Olimpijskim. Z tego powodu bieg będzie miał dystans 10 km z atestem PZLA. Co jeszcze?


Przewidujemy, że uliczny bieg we Wrocławiu skusi do udziału blisko 1000 zawodników i zawodniczek. Wszystko rozpocznie się około godz. 11:00 a na uczestników poza wieloma atrakcjami, pamiątkowym medalem i nagrodami będzie oczywiście czekać tytułowy wąs. Warto zaplanować swój trening na życiówkę jedenastego listopada.

Start biegu będzie znajdował się na Stadionie Olimpijskim przy ulicy Paderewskiego 35. Dalszą część trasy opublikujemy w późniejszym czasie gdy dobiegną końca wszelkie formalności. Nie możemy również ogłosić jeszcze wszystkich atrakcji. Niemniej wspólnymi siłami możemy stworzyć największy niepodległościowy bieg na Dolnym Śląsku. A już na pewno z największą liczbą wąsaczy.

Bieg Niepodległości z wąsem 2015

W przygotowaniu tradycyjnie jest konkurs z wąsem do którego zapraszamy wszystkich panów. Warto rozpocząć zapuszczanie już teraz aby mieć co pokazać jedenastego listopada. Konkursy to jedno. Na biegu z pewnością nie zabraknie atrakcyjnych nagród zarówno dla zwycięzców jak i wszystkich uczestników biegu.

Dodatkowo przeprowadzimy dekorację najlepszych kobiet i mężczyzn w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Bieg Małego Patrioty

Poza biegiem głównym, odbędą się zawody towarzyszące dla dzieci czyli Bieg Małego Patrioty. Bieg Niepodległości to sportowa alternatywa dla uczczenia 97 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

ZAPISY

Formularz zapisów, regulamin i trasę biegu (trasa w przygotowaniu) można znaleźć na stronie www.pro-run.pl.

Zapraszamy również na Fanpage biegu na Facebook-u. Dołącz również do wydarzenia na FB gdzie będą publikowane najświeższe informacje o imprezie.

facebook

pomiar czasu

rekordy pro run

kalkulatory biegowe

News - pozostałe

#1 Lifestyle - Zimowy Must-Have

  Zimowa pora wcale nie musi kojarzyć się z fatalnymi warunkami atmosferycznymi, przygnębien...

Pilates dla biegaczy

Czy wiesz, że "siła napędowa" u biegaczy powinna wychodzić z korpusu, a nie nóg? Czy wiesz, że moż...

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY?

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY? Na dobre wystartowały treningi przygotowujące naszyc...

6 urodziny Pro-Run

Potwierdzamy i zapraszamy na 6 urodziny Pro-Run. Realizujemy rzucony na treningu pomysł czyli rejs...

Rozpoczynamy sezon 2017/2018. Zapraszamy!

    Sezon 2017/2018 – ZACZYNAMY! Już w najbliższą niedziele o godz. 9.00 na Stadionie...

Medal korony gór polskich

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

News - zawody

Medal BTW 2017

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

30 km - Wyniki 16.07.2017

Wyniki biegu dostępne będą na stronie DATASPORT (obecnie są prowadzone prace na serwerze i nie mam...

Letnia Trzydziestka 2017

Ruszyły zapisy na nasz lipcowy sprawdzian na dystansie 30 km. Ponownie można będzie sprawdzić swoj...

Biuro zawodów również w piątek

Już w piątek otwieramy biuro zawodów na bieg w Siechnicach w sklepie sportowym Decatchlon Bielany ...

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny jest bardzo ważny również po zawodach, tym razem serwujemy grochówkę w wersj...

Organizacja w Siechnicach

  W Siechnicach zapowiada się ponad pięciuset startujących, a wraz z nimi zapewne kibice. Aby ...