cros relacja

Czwarta edycja biegu pomimo zmiany terminu na luty ściągnęła do Trzebnicy ponad pięćset osób. W tym około połowy uczestników to osoby, które po raz pierwszy miały okazję zapoznać się z naszą trasą. Mamy nadzieję, że pozytywnie zapadnie w ich pamięci i spotkamy się na starcie za rok. Rywalizacja trwała do samego końca co pokazują wyniki poszczególnych okrążeń. Pierwszy na mecie pojawił się nasz zawodnik Paweł Pelc, natomiast pośród kobiet zrobiła to Anna Więcek. Jak im poszło? Zapraszamy do fotorelacji.

Punktualnie o godzinie 11 ruszył start, w tym roku wyjątkowo prowadzony przez pilota w pomarańczowym Mini. Jednak tylko do granicy lasu gdzie po chwili zaczęła się ciężka praca. Jeżeli tylko ktoś startował bez wcześniejszego przygotowania pod tę trasę to z pewnością "pluł sobie w brodę". Jak od początku podkreślaliśmy nie jest to łatwy bieg. Jego liczne podbiegi i zbiegi oraz zróżnicowana nawierzchnia z pewnością spodobały się wszystkim, którzy lubią się zmęczyć.

Pierwsze trójki na mecie prezentują się następująco:

  1. Paweł Pelc - Pro-Run Wrocław - 39:31
  2. Łukasz Dziądziak - Studio Maciej Bych Gto - 39:34
  3. Przemysław Burchacki - Athletics Team Prusice - 39:42
  1. Anna Więcek - Trenerosobistywroclaw.pl - 46:38
  2. Anna Zajączkowska - Forfiter - 48:39
  3. Żaneta Bogdał - 48:45

Ponad to puchary od burmistrza gminy, Pana Marka Długozimy powędrowały do kategorii najlepszych mieszkańców gminy Trzebnica oraz do najlepszych osób w kategoriach wiekowych. Oto pełne zestawienie wyników biegu:

Cross Trzebnicki K Cross Trzebnicki M

Po ceremonii dekoracji odbyło się losowanie nagród. Wśród niech znalazł się sprzęt sportowy od Decathlon Bielany, sprzęt elektroniczny od GoGen Polska, opaska Garmin Vivofit od Garmin24.pl oraz nagroda główna wypożyczenie na weekend samochodu Mini z pełnym bakiem od firmy Rentis. Wszystkim partnerom serdecznie dziękujemy za wsparcie imprezy.

Cross Trzebnicki Mini Rentis

 

Rentis logo wersja poziom claimGarmin24pllogo gogen poziom decathlon bielany

PATRONAT

RADIO Polskie Radio

Tegoroczna edycja pokazała również, że limit uczestników naszego biegu dobił do swoich granic możliwości. Oznacza to, że w przyszłym roku nie zwiększymy limitu. Jednocześnie może byc trudniej o miejsce. Wszystko z powodu przekonania wielu startujących, że kto raz spróbował trasy Cross'u Trzebnickiego ten będzie chciał tu wracać kolejny raz. Tylko jak w tej sytuacji pomieścić nowych biegaczy? Zobaczymy za rok i już dziś zapraszamy na piątą jubileuszową edycję biegu.

Dziękujemy za wsparcie gminy Trzebnica, Panu burmistrzowi Markowi Długozimie, Pani Agnieszce Pawlaczek z GCKiS oraz Panu Januszowi Pancerzowi z GCKiS, a także wszystkim wolontariuszom. Bez nich impreza nie mogła by wybrzmieć w pełnej krasie.

herb gminaTrzebnica poziom podstawowy fullkolorlogo gmina trzebnica niebieskozielonegckiszdroj

Cross Trzebnicki bieg

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, które udało nam się znaleźć. Zapraszamy za rok.

Jacek Urbanowicz

Krzysztof Kempa

Tomasz Opałka

Biegologia.pl

Cała Oleśnica Bieg

Start biegu - Łukasz Borowik

START ;)

Posted by Cała Oleśnica Biega on 20 luty 2016

facebook

pomiar czasu

rekordy pro run

kalkulatory biegowe

News - pozostałe

#1 Lifestyle - Zimowy Must-Have

  Zimowa pora wcale nie musi kojarzyć się z fatalnymi warunkami atmosferycznymi, przygnębien...

Pilates dla biegaczy

Czy wiesz, że "siła napędowa" u biegaczy powinna wychodzić z korpusu, a nie nóg? Czy wiesz, że moż...

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY?

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY? Na dobre wystartowały treningi przygotowujące naszyc...

6 urodziny Pro-Run

Potwierdzamy i zapraszamy na 6 urodziny Pro-Run. Realizujemy rzucony na treningu pomysł czyli rejs...

Rozpoczynamy sezon 2017/2018. Zapraszamy!

    Sezon 2017/2018 – ZACZYNAMY! Już w najbliższą niedziele o godz. 9.00 na Stadionie...

Medal korony gór polskich

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

News - zawody

Medal BTW 2017

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

30 km - Wyniki 16.07.2017

Wyniki biegu dostępne będą na stronie DATASPORT (obecnie są prowadzone prace na serwerze i nie mam...

Letnia Trzydziestka 2017

Ruszyły zapisy na nasz lipcowy sprawdzian na dystansie 30 km. Ponownie można będzie sprawdzić swoj...

Biuro zawodów również w piątek

Już w piątek otwieramy biuro zawodów na bieg w Siechnicach w sklepie sportowym Decatchlon Bielany ...

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny jest bardzo ważny również po zawodach, tym razem serwujemy grochówkę w wersj...

Organizacja w Siechnicach

  W Siechnicach zapowiada się ponad pięciuset startujących, a wraz z nimi zapewne kibice. Aby ...