Siechnice baner 2017 15

 siechnice 2017 bieg informacje organizacyjne

W Siechnicach zapowiada się ponad pięciuset startujących, a wraz z nimi zapewne kibice. Aby usprawnić całą organizację przypominamy jak dojechać, gdzie znajdują się parkingi oraz jak wygląda plan minutowy i organizacja biura zawodów. Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt ze względów technicznych zostają w całości przeniesione na teren hali sportowej w Siechnicach. Dekoracje i biegi młodzieżowe odbędą się na stadionie lekkoatletycznym.

Biuro zawodów uruchamiamy już w piątek w godzinach 15-19 w sklepie sportowym Decatchlon Bielany. Można tam będize odebrac numer startowy i koszulkę. Można odebrać pakiet za inną osobę. W tym celu potrzebne jest podpisane oświadczenie przez osobę za którą odbieramy numer i koszulkę. OŚWIADCZENIE - POBIERZ.

Jeżeli ktoś wybiera się na zawody bez samochodu to najwygodniej będzie dotrzeć autobusami lini: 901, 900L i 900P. Oto ich pełny rozkład jazdy.

Natomiast wszystkich zmotoryzowanych zapraszamy na parking przy hali sportowej oraz przy nowo wybudowanym stadionie LA. Należy kierować się na ulicę gen. Świerczewskiego 40. Z pewnością zmieści się na nich większa liczba pojazdów. Odległość do biura zawodów do startu jest niewielka. Jednocześnie informujemy, że od godziny 14.45 do 16.30 wyjazd z parkingów będzie niemożliwy ze względu na biegaczy poruszających się po ulicy.

Oto mapka parkingów na biegu:

Plan minutowy imprezy

 • 12.00 – 14.30 Odbiór pakietów startowych w Biurze Zawodów.
 • 15.00 Start Biegu Głównego.
 • 16.30 Koniec Biegu Głównego.
 • 16.40 Start Biegu Krasnala (stadion LA)
 • 16.45 Start biegu młodzieżowego
 • 16.50 Koniec Biegu Krasnala i biegu młodzieżowego
 • 17.00 Dekoracja zwycięzców
 • 17.30 Koniec Imprezy

Parking

Dla zawodników są przygotowane dwa duże parkingi. Pierwszy przy biurze zawodów - hala sportowa ul. Świerczewskiego 40, drugi przy nowo otwieranym stadionie lekkoatletycznym - oddalony o ok. 200 metrów, wjazd od ul. Henryka III. Na czas trwania biegu od 14.45 do 16.30 wyjazd z parkingów będzie niemożliwy.

 mapka siechnice

Organizacja biura zawodów

SOBOTA od 12.00 - HALA SPORTOWA W SIECHNICACH - ul. Świerczewskiego 40

Numery i pakiety startowe będą wydawane od godziny 11.00. Wszystko w pięciu stanowiskach w hali sportowej. Jedno stanowisko to ok. 100 numerów. Stanowiska są podzielone numerami: 1-150, 151-300, 301-450, 451-600. W sumie teoretycznie na biegu powinno pojawić się ponad 500 osób.

Zostało nam kilkanaście wolnych numerów startowych dlatego będzie można się jeszcze zapisać w dniu biegu. W dniu biegu opłata startowa za bieg to 50 zł.

Numery zostały już nadane. Możesz go sprawdzić na liście startowej przed biegiem. Lista startowa będzie wywieszona przed wejściem do hali (biura zawodów). Aby odebrać numer należy podpisać oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność i braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia wysiłku. Oświadczenia będą przygotowane na każdym stoliku w biurze zawodów.

Depozyt i szatnie

Znajdują się w hali przy biurze zawodów. Szatnie nie są zamykane, posiadają toalety i natryski. W depozycie do pozostawionych rzeczy będzie przypinana kartka z numerem startowym.

Strefy startowe

Na starcie zostaną przygotowane dwie strefy startowe. Pierwsza strefa jest dla szybkich zarówno z dystansu 5 jak i 10 km. Przedziały czasowe 22 minuty i szybciej oraz 44 minuty i szybciej. Osoby celujące w wolniejsze czasy prosimy o zajęcie miejsca w drugiej strefie startowej. Wszystkie wyniki są mierzone po czasach netto czyli od momentu przekroczenia linii startu.

Dekoracja i biegi młodzieżowe

Dekoracja oraz wszystkie biegi młodzieżowe zostaną przeprowadzone na stadionie lekkoatletycznym oddalonym ok. 200 metrów od hali sportowej. Do biegów będą prowadzone zapisy na każdy z biegów obowiązuje limit 100 uczestników. Zainteresowanych zapraszamy na zbiórkę o godzinie 16.30 na stadionie LA. Każdy z uczestników otrzyma na mecie słodki upominek.

 • Bieg Krasnala - do 7 lat (100m)
 • Bieg Młodzieżowy - 8-15 lat (400m)

Pakiet startowy

W pakiecie startowym dla każdego biegacza znajduje się woda, koszulka oraz numer startowy. Na mecie oczywiście pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny.

W biegu będzie pięć klasyfikacji.

 • Open
 • Mieszkańcy gminy Siechnice
 • Mistrzostwa stowarzyszenia Pro-Run Wrocław na 10 km

 

Partnerzy Siechnic

CRiOBB logo 2016

decathlon bielany

WERON

facebook

pomiar czasu

rekordy pro run

kalkulatory biegowe

News - pozostałe

#1 Lifestyle - Zimowy Must-Have

  Zimowa pora wcale nie musi kojarzyć się z fatalnymi warunkami atmosferycznymi, przygnębien...

Pilates dla biegaczy

Czy wiesz, że "siła napędowa" u biegaczy powinna wychodzić z korpusu, a nie nóg? Czy wiesz, że moż...

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY?

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY? Na dobre wystartowały treningi przygotowujące naszyc...

6 urodziny Pro-Run

Potwierdzamy i zapraszamy na 6 urodziny Pro-Run. Realizujemy rzucony na treningu pomysł czyli rejs...

Rozpoczynamy sezon 2017/2018. Zapraszamy!

    Sezon 2017/2018 – ZACZYNAMY! Już w najbliższą niedziele o godz. 9.00 na Stadionie...

Medal korony gór polskich

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

News - zawody

Medal BTW 2017

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

30 km - Wyniki 16.07.2017

Wyniki biegu dostępne będą na stronie DATASPORT (obecnie są prowadzone prace na serwerze i nie mam...

Letnia Trzydziestka 2017

Ruszyły zapisy na nasz lipcowy sprawdzian na dystansie 30 km. Ponownie można będzie sprawdzić swoj...

Biuro zawodów również w piątek

Już w piątek otwieramy biuro zawodów na bieg w Siechnicach w sklepie sportowym Decatchlon Bielany ...

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny jest bardzo ważny również po zawodach, tym razem serwujemy grochówkę w wersj...

Organizacja w Siechnicach

  W Siechnicach zapowiada się ponad pięciuset startujących, a wraz z nimi zapewne kibice. Aby ...