baner www CT2

II-cross-trzebnicki---relacja-wyniki-Weronika-KaczmarekRok temu zimowo, tym razem wiosennie. Przy pięknej słonecznej pogodzie przyszło startować uczestnikom II Cross-u Trzebnickiego. Ponownie trasa zweryfikowała przygotowanie zawodników do sezonu. Tym razem weryfikowała blisko dwukrotnie większą liczbę osób.

 

Punktualnie o 11.00 burmistrz gminy Trzebnica Pan Marek Długozima dał sygnał do startu. Początkowy prolog prowadzący asfaltową ulicą szybko przerodził się w wymagającą wręcz górksą trasę biegu. Trzy pętle o łącznej długości ok. 10 km najszybciej pokonał Tomasz Sobaczyk z czasem 36.59. Pośród pań była to Danuta Piskorowska, a jej wynik to 43.49.

Najszybszym trzebniczaninem był Andrzej Hazubski, a trzebniczanką Grażyna Popiel. Z bardzo dobrej strony i formy pokazali się też zawodnicy i zawodniczki Pro-Run Wrocław licznie zdobywając miejsca na podium w kategoriach wiekowych. Najszybciej biegał Paweł Pelc zajmując szóste miejsce w Open. Natomiast najszybszą kobietą była Magdalena Łowicka. Pierwsza w kategorii i piąta w Open.

II Cross Trzebnicki 1 II Cross Trzebnicki 2 II Cross Trzebnicki 3

Na uczestników czekały drobne upominki od gminy Trzebnica oraz dyplomy. Każdy mógł skorzystać z porad i bezpłatnych badań organizowanych przez Trzebnickie centrum medyczne. Na mecie czekał na wszystkich poczęstunek, Red Bull i posiłek regeneracyjny.

Po zakończonym wyścigu Odbyło się wręczenie nagród i pucharów w kategoriach Open i wiekowych. Wszystko szło aż nazbyt sprawnie i w roztargnieniu zapomnieliśmy o jeszcze jednej nagrodzie dla zwycięzcy i zwyciężczyni biegu. Są to bony towarowe od sklepu sportowego Athletics Forever i Ambasada Sportu.

Za to drobne zamieszanie i niedopatrzenie bardzo przepraszamy a zainteresowanych niezwłocznie poinformujemy o odebraniu nagrody.

II Cross Trzebnicki 4 II Cross Trzebnicki 5 II Cross Trzebnicki 6

Na zakończenie odbyło się losowanie atrakcyjnych nagród rzeczowych tak więc dziś każdy mógł zwyciężyć. Bieg nie odbyłby się bez wsparcia gminy Trzebnica oraz partnerów i sponsorów sklepu Atchletics Forever i Ambasada Sportu oraz Sportslab.pl

Już dziś zapraszamy na III Cross Trzebnicki w przyszłym roku. Oto wyniki całego biegu:

Foto relacje:

Weronika Kaczmarek

Partnerzy Crossu

wachtigall logo

CRiOBB logo 2016

facebook

pomiar czasu

rekordy pro run

kalkulatory biegowe

News - pozostałe

#1 Lifestyle - Zimowy Must-Have

  Zimowa pora wcale nie musi kojarzyć się z fatalnymi warunkami atmosferycznymi, przygnębien...

Pilates dla biegaczy

Czy wiesz, że "siła napędowa" u biegaczy powinna wychodzić z korpusu, a nie nóg? Czy wiesz, że moż...

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY?

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY? Na dobre wystartowały treningi przygotowujące naszyc...

6 urodziny Pro-Run

Potwierdzamy i zapraszamy na 6 urodziny Pro-Run. Realizujemy rzucony na treningu pomysł czyli rejs...

Rozpoczynamy sezon 2017/2018. Zapraszamy!

    Sezon 2017/2018 – ZACZYNAMY! Już w najbliższą niedziele o godz. 9.00 na Stadionie...

Medal korony gór polskich

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

News - zawody

Medal BTW 2017

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

30 km - Wyniki 16.07.2017

Wyniki biegu dostępne będą na stronie DATASPORT (obecnie są prowadzone prace na serwerze i nie mam...

Letnia Trzydziestka 2017

Ruszyły zapisy na nasz lipcowy sprawdzian na dystansie 30 km. Ponownie można będzie sprawdzić swoj...

Biuro zawodów również w piątek

Już w piątek otwieramy biuro zawodów na bieg w Siechnicach w sklepie sportowym Decatchlon Bielany ...

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny jest bardzo ważny również po zawodach, tym razem serwujemy grochówkę w wersj...

Organizacja w Siechnicach

  W Siechnicach zapowiada się ponad pięciuset startujących, a wraz z nimi zapewne kibice. Aby ...