baner www karnawal

karnawal promo 2

Sylwestrowa noc co roku rozpoczyna nie tylko wielkie karnawałowe szaleństwo, ale też mnóstwo pomysłów na zmiany w swoim życiu, szał planowania i niekończącą się listę noworocznych postanowień. Z doświadczenia wszyscy wiemy, czym to się kończy. ;-) Jednak Pro - Run Wrocław znalazło na to jedno proste rozwiązanie: Bieg Karnawałowy!

Postanowiliśmy powtórzyć w przyszłym roku sukces tegorocznej edycji i w jednej imprezie biegowej dać Wam możliwość realizacji wszystkich powyższych pomysłów i połączyć to z dobrą biegową zabawą. Zatem będzie można nie tylko zrobić mocny trening biegowy, rozpocząć hucznie sezon 2017, ale również, jeśli planujesz pierwszy start w swojej biegowej przygodzie, w niestandardowy sposób i luźniejszej formie posmakować sportowej rywalizacji.

Dokładnie 04. lutego 2017 o godz. 11.00 wyruszając z pod Hotelu GEM, będzie można w kolorowym noworocznym towarzystwie sprawdzić swoją zimową kondycję na dystansie 10 km. Bieg odbędzie się na płaskiej trasie o nawierzchni asfaltowo-szutrowo-kostkowej. Tym razem nie o trudność chodzi, tylko umiejętność biegu w niestandardowym stroju, bowiem imprezie biegowej towarzyszyć będzie konkurs na najlepsze karnawałowe przebranie, także wśród par. Uwieńczeniem biegu, poza nagrodami w poszczególnych klasyfikacjach, będzie dla każdego odlewany medal oraz maska w pakiecie startowym. A poza nią każdy otrzyma również saszetkę energetyka Wachtigall oraz Bon o wartości 100 zł na produkty marki MUKE. Zapisując się na nasze biegi można skorzystać z dobrowolnego ubezpieczenia NNW oraz zwrotu kosztów opłaty startowej, wybierając tą opcję przy samych zapisach. Więcej informacji uzyskacie na stronie Regulamin Biegu

Oto trasa tegorocznej edycji biegu:

 

Zawsze dbamy też o dobrą zabawę dla najmłodszych i głównemu biegowi będzie towarzyszyć Mini Bieg Karnawałowy dla dzieci na dystansie ok. 100 m. Do biegu nie będą prowadzone zapisy. Zostanie on ogłoszony po zakończeniu biegu głównego, a dokładny czas podamy w osobnym komunikacie na stronie oraz podczas samej imprezy.

Zapraszamy Was zatem na Wielką Karnawałową Zabawę !

Partnerzy Karnawału

gryf azs

amc aztape logo2

logo 7 big

wachtigall logo

CRiOBB logo 2016

 

facebook

pomiar czasu

rekordy pro run

kalkulatory biegowe

News - pozostałe

#1 Lifestyle - Zimowy Must-Have

  Zimowa pora wcale nie musi kojarzyć się z fatalnymi warunkami atmosferycznymi, przygnębien...

Pilates dla biegaczy

Czy wiesz, że "siła napędowa" u biegaczy powinna wychodzić z korpusu, a nie nóg? Czy wiesz, że moż...

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY?

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY? Na dobre wystartowały treningi przygotowujące naszyc...

6 urodziny Pro-Run

Potwierdzamy i zapraszamy na 6 urodziny Pro-Run. Realizujemy rzucony na treningu pomysł czyli rejs...

Rozpoczynamy sezon 2017/2018. Zapraszamy!

    Sezon 2017/2018 – ZACZYNAMY! Już w najbliższą niedziele o godz. 9.00 na Stadionie...

Medal korony gór polskich

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

News - zawody

Medal BTW 2017

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

30 km - Wyniki 16.07.2017

Wyniki biegu dostępne będą na stronie DATASPORT (obecnie są prowadzone prace na serwerze i nie mam...

Letnia Trzydziestka 2017

Ruszyły zapisy na nasz lipcowy sprawdzian na dystansie 30 km. Ponownie można będzie sprawdzić swoj...

Biuro zawodów również w piątek

Już w piątek otwieramy biuro zawodów na bieg w Siechnicach w sklepie sportowym Decatchlon Bielany ...

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny jest bardzo ważny również po zawodach, tym razem serwujemy grochówkę w wersj...

Organizacja w Siechnicach

  W Siechnicach zapowiada się ponad pięciuset startujących, a wraz z nimi zapewne kibice. Aby ...