baner oborygena

ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ BIEGU WWW.BIEGOBORYGENA.PRO-RUN.PL

art news dojazd bieg oborygena

Najczęstrze pytania jakie dostajemy to jak trafić do biura zawodów, start oraz gdzie jest plac "Mój rynek". Rozwiewamy wątpliwości oraz podajemy kilka innych informacji np jak trafić do nas samochodem czy pociągiem, gdzie zaparkować oraz jak dojść na bieg z dworca PKP. Zobacz gdzie znajdują się szatnie oraz toalety,

 

Pociągiem

Bardzo dogodny dojazd na bieg jest komunikacją kolejowa PKP. Z dworca w Obornikach Śląskich należy kierować się ścieżką w stronę Poznania. Po trzech minutach wyjdzie się obok wiaduktu kolejowego z widokiem na plac "Mój rynek". Tam jest biuro zawodów oraz start biegu. Najlepsze połączenie z Wrocławia jest o godzinie 8:55, na miejsce dojedziesz o 9:25. Powrót to wedle czasu jaki planujesz uzyskać na biegu :) 13:00 lub 15:23 z Obornik Śląskich. Są też pociągi IC najwcześniej o 13:33.

Samochodem

Jadąc z Wrocławia należy kierować się do centrum Obornik Śląskich gdzie na rondzie im Aleksandry Natali-Świat należy skręcić na Wołów (trzeci zjazd jadąc ul. Wrocławską). Po minucie znajdziesz się na wysokości placu "Mój rynek", przed wiaduktem kolejowym.

Szatnie i natryski

Znajdują się w budynku OSiR przy ul. Józefa Poniatowskiego 22.

Oto poglądowa mapka, która pomoże zorientować się w terenie.

mapka sytuacyjna

 

Partnerzy Oborygena

pro run logo

Garmin24pl

logo gogen poziom

OrtoPes logo jedna linia 300x113

CRiOBB logo 2016

Pan Kregoslup Final Poziom

Projekt dofinansowany przez Województwo Dolnośląskie

Dolny Śląsk logotyp kolor jpg zip

LKD trzebnica

Patronat

radio eska

facebook

pomiar czasu

rekordy pro run

kalkulatory biegowe