Cześć, uruchamiamy dział informacji treningowych. Nie chcemy pisac tu wielkich artykułów o tym jakie to bieganie jest cudowne i jak można lepiej biegać (to postaramy się wrzucać na stronę główną). W newsach treningowych chcemy się skupić na informacjach, które trenerzy przekazują w swoich grupach ale często nie wszyscy mogą na danym treningu być obecni. Będzie to miejsce gdzie postaramy się rozwijać nasze uwagi i opisy jednostek treningowych, które są w planie. Jednak bardziej na zasadzie opisu danego mezocyklu czy mikrocyklu treningów.

Mamy nadzieję, że dzięki temu będziesz mieć miej wątpliwości oraz utwierdzimy Cię w przekonaniu, że dany układ jednostek treningowych przyniesie Ci konkretne korzyści. Przykładowo: Jola napisze aby na najbliższy trening nastawić się bojowo gdyż będzie głośno krzyczeć ;) lub opiszemy dlaczego teraz na niedzielnych treningach biegamy mocniejsze treningi, a nie spokojne rozbiegania lub dlaczego w danym okresie wprowadzamy akcent siłowy lub z niego rezygnujemy.

Mamy nadzieję, że wszystko zaskoczy jak trzeba. Teoretycznie można takie rzeczy robić na jakimś portalu społecznościowym ale tam nie każdy ma konto. Tak więc nasza strona wydaje się do tego jak najbardziej właściwa.

Czuwaj :)

facebook

pomiar czasu

rekordy pro run

kalkulatory biegowe

News - pozostałe

#1 Lifestyle - Zimowy Must-Have

  Zimowa pora wcale nie musi kojarzyć się z fatalnymi warunkami atmosferycznymi, przygnębien...

Pilates dla biegaczy

Czy wiesz, że "siła napędowa" u biegaczy powinna wychodzić z korpusu, a nie nóg? Czy wiesz, że moż...

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY?

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY? Na dobre wystartowały treningi przygotowujące naszyc...

6 urodziny Pro-Run

Potwierdzamy i zapraszamy na 6 urodziny Pro-Run. Realizujemy rzucony na treningu pomysł czyli rejs...

Rozpoczynamy sezon 2017/2018. Zapraszamy!

    Sezon 2017/2018 – ZACZYNAMY! Już w najbliższą niedziele o godz. 9.00 na Stadionie...

Medal korony gór polskich

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

News - zawody

Medal BTW 2017

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

30 km - Wyniki 16.07.2017

Wyniki biegu dostępne będą na stronie DATASPORT (obecnie są prowadzone prace na serwerze i nie mam...

Letnia Trzydziestka 2017

Ruszyły zapisy na nasz lipcowy sprawdzian na dystansie 30 km. Ponownie można będzie sprawdzić swoj...

Biuro zawodów również w piątek

Już w piątek otwieramy biuro zawodów na bieg w Siechnicach w sklepie sportowym Decatchlon Bielany ...

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny jest bardzo ważny również po zawodach, tym razem serwujemy grochówkę w wersj...

Organizacja w Siechnicach

  W Siechnicach zapowiada się ponad pięciuset startujących, a wraz z nimi zapewne kibice. Aby ...