W tym roku ruszaliśmy z zajęciami grupy podstawowej już w styczniu. Grupa "noworocznego postanowienia" radziła sobie bardzo dobrze i w marcu uznałem, że najlepsze dla ich dalszego rozwoju będzie przejście do grupy średniozaawansowanej. Jednak założenia to jedno, a rzeczywistość to drugie. Jako, że grupa średnia Pro-Run jest mocno zróżnicowana, dopasowanie obciążeń treningowych jest tu dość trudne. Jedni potrzebują już więcej biegać inni jeszcze nie. Aby temu zaradzić i żeby nikt się nie zniechęcał zbyt ciężkimi treningami proponuję powrót dawnej grupy podstawowej (obecnie rezydującej w średniej) do nowej grupy podstawowej, która ruszyła 20 marca.

Nie chce aby ktoś traktował to jako regres czy też degradację treningową. Zwyczajnie na moich treningach grupy podstawowej, dużo łatwiej jest mi dodać obciążenia treningowe wszystkim nieco bardziej wytrenowanym, niż Ewie Samborskiej odejmować obciążeń treningowych w grupie średniej.

Dlatego też wszystkich, dla których treningi grupy średniej są obecnie zbyt ciężkie zapraszam na zajęcia w grupie podstawowej. Dla niektórych będzie to okazja do powtórzenia cyklu, a dla innych dalszy rozwój w nieco luźniejszej formie niż jest to w grupie średniozaawansowanej.

facebook

pomiar czasu

rekordy pro run

kalkulatory biegowe

News - pozostałe

#1 Lifestyle - Zimowy Must-Have

  Zimowa pora wcale nie musi kojarzyć się z fatalnymi warunkami atmosferycznymi, przygnębien...

Pilates dla biegaczy

Czy wiesz, że "siła napędowa" u biegaczy powinna wychodzić z korpusu, a nie nóg? Czy wiesz, że moż...

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY?

#1 TRENING - CZYM JEST OKRES PRZYGOTOWAWCZY? Na dobre wystartowały treningi przygotowujące naszyc...

6 urodziny Pro-Run

Potwierdzamy i zapraszamy na 6 urodziny Pro-Run. Realizujemy rzucony na treningu pomysł czyli rejs...

Rozpoczynamy sezon 2017/2018. Zapraszamy!

    Sezon 2017/2018 – ZACZYNAMY! Już w najbliższą niedziele o godz. 9.00 na Stadionie...

Medal korony gór polskich

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

News - zawody

Medal BTW 2017

Długo wyczekiwany medal już jest :) Dlaczego taki? Już odpowiadamy. Nasza drużyna nie tylko biega ...

30 km - Wyniki 16.07.2017

Wyniki biegu dostępne będą na stronie DATASPORT (obecnie są prowadzone prace na serwerze i nie mam...

Letnia Trzydziestka 2017

Ruszyły zapisy na nasz lipcowy sprawdzian na dystansie 30 km. Ponownie można będzie sprawdzić swoj...

Biuro zawodów również w piątek

Już w piątek otwieramy biuro zawodów na bieg w Siechnicach w sklepie sportowym Decatchlon Bielany ...

Posiłek regeneracyjny

Posiłek regeneracyjny jest bardzo ważny również po zawodach, tym razem serwujemy grochówkę w wersj...

Organizacja w Siechnicach

  W Siechnicach zapowiada się ponad pięciuset startujących, a wraz z nimi zapewne kibice. Aby ...